Майк Фрейзер зібрав 14-й дабл-дабл у сезоні. переглянути галерею

«ДніпроАзот» здолав «ОДЕСУ» з рахунком 88-83 (28-10, 15-22, 16-22, 29-29).

«ДніпроАзот»: М. Балашов – 24 очка + 4 передачі, Карім – 21 очко, Фрейзер – 17 очок + 15 підбирань, Сірсніньш – 8 очок + 6 підбирань + 4 перехоплення.

«ОДЕСА»: ДеГроут – 17 очок + 10 підбирань, Вашингтон – 11 очок + 5 передач, Спаркс – 11 очок + 5 передач, Швець – 11 очок + 3 підбирання, С. Балашов – 10 очок + 4 підбирання + 3 перехоплення.

Матч «ДніпроАзоту» та «ОДЕСИ» був важливим для обох команд, які продовжують претендувати на плей-офф Суперліги, – зауважує прес-служба дніпродзержинського клубу. Стартова чверть минула зі значною перевагою господарів, які своїм напором деморалізували опонентів. Перші десять очок для «ДніпроАзоту» набрали Майкл Фрейзер і Гітіс Сірутавічус, у той час як в одеситів скромними двома пунктами відзначився Артем Швець. Надалі зусилля Фрейзера та Сірутавічуса підтримали їх партнери по команді, внаслідок чого перша чверть залишилася за господарями за більш ніж вагомої переваги – 28:10. Як з’ясувалося після закінчення зустрічі, саме цей доробок «ДніпроАзоту» визначив результат протистояння.

У другій чверті гості зуміли перебудуватися, внаслідок чого дніпродзержинцям довелося зіткнутися з труднощами. Більше того, господарям протягом шести хвилин ніяк не вдавалося вразити кільце одеситів, а ті помітно підтягнулися до дніпродзержинців – 33:24 після кидка Швеця. Заключні хвилини чверті минули в обопільних атаках, і за рахунку 43:32 команди пішли на велику перерву.

Розвиток подій у третій десятихвилинці чимось нагадував попередній ігровий відрізок – спроби одеситів відігратися та прагнення дніпродзержинців не дати такої можливості гостям. Одеситам на дев’ятій хвилині чверті вдалося впритул наблизитися до дніпродзержинців – 53:49 після добивання Джона ДеГроута. Два триочкових Ламара Каріма дозволили господарям знову відірватися в рахунку, проте кидок Станіслава Балашова за кілька секунд до перерви скоротив відставання – 59:54.

В четвертій чверті глядачі побачили результативний баскетбол у виконанні обох команд, але одеситам так і не вдалося переломити хід поєдинку. Дніпродзержинці зуміли стримати натиск гостей і відповідали своїми атаками на гострі випади одеситів. Відзначимо результативну гру Максима Балашова та Майкла Фрейзера, який оформив черговий дабл-дабл. У підсумку 88:83 – найважливіша перемога дніпродзержинців, яка дозволила їм продовжити боротьбу за потрапляння у вісімку учасників плей-офф Суперліги.

Тим часом: в цьогорічному чемпіонаті команди вже зіграли між собою чотири рази, обмінявшись 2-ма перемогами та 2-ма поразками. За підсумковим рахунком також паритет – 301-301.

Майкл Фрейзер відзначився 14-м дабл-даблом 25-ти матчах чемпіонату.

Максим Балашов ледь не підкорив досягнення донецького «тигра» Бранко Цвєтковіча, який у грі з «Миколаєвом» реалізував 15 штрафних. Втім, український захисник «Азоту» продемонстрував кращий відсоток реалізації – 13/14 проти 15/17.

Нарешті порадував дабл-даблом (6-й в сезоні) одеських уболівальників Джон ДеГроут, який востаннє відзначився подібним ще 13 листопада у грі проти «Хіміка».