Ерік Колмен у дев’ятій поспіль грі був на висоті. переглянути галерею

«Говерла» перемогла «ОДЕСУ» з рахунком 85-73 (17-28, 25-13, 20-14, 23-18).

«Говерла»: Колмен – 22 очка + 11 підбирань + 6 передач, Шаппел – 14 очок + 11 підбирань, Герасимчук – 12 очок + 4 підбирання, І. Кривич – 11 очок, Зіммерман – 9 очок + 7 передач.

«ОДЕСА»: Р. Кривич – 17 очок, ДеГроут – 15 очок + 8 підбирань, Угбоя – 13 очок + 8 підбирань, Швець – 9 очок.

Матч активніше розпочали гості, які зробили ставку на дальні кидки, – зауважує прес-служба БК «Говерла». Зрештою, «далекобійники» одеситів Ростислав Кривич і Джон ДеГроут влучили чотири 3-очкових, зумівши таким чином втримати швидкісних «ведмедів», які традиційно мчали вперед зусиллями Дерріка Зіммермана та Джеремі Шаппела. Але для командного результату цього було замало – 11:16 в середині стартової чверті. Більше того, наприкінці періоду «акули» збільшили свою перевагу до 11-ти очок і на першу перерву пішли за рахунку 28:17.

Друга 10-хвилинка минула в рівні боротьбі, в якій команди змагалися у снайперських здібностях. Спочатку це краще виходило в «ОДЕСИ», завдяки активності Кривича, Швеця й Угбоя. Втім, під завісу першої половини «говерляни» таки знайшли свою гру, а переломний момент стався за хвилину до завершення чверті, коли Ігор Кривич забив два з фолом (41:41). А крапку у першій половині поставив Павло Ульянко, який реалізував один із двох штрафних кидків – 42:41.

Після 20-хвилинного «сну» господарі прокинулись у другій половині, повністю перехопивши ініціативу в матчі. Злагоджена командна гра «Говерли» миттєво принесла результати, відтак відрив між командами почав стрімко зростати. Після третьої чверті рахунок був уже 62:58 на користь «ведмедів», натомість усі намагання підопічних Олега Юшкіна повернути інтригу розбивалися об неточні кидки лідерів – Спаркса, ДеГроута й Вашингтона. А коли в повну силу розігрався Ерік Колмен, шанси в «одеситів» відверто зникли.

Зрештою, івано-франківці спокійно довели матч до 27-ї перемоги в регулярному чемпіонаті, цього разу з рахунком 85:73. Натомість «ОДЕСА» ще більше віддалила себе від плей-офф.

Тим часом: у чотирьох очних зустрічах кожна з команд здобула по дві перемоги та зазнала по дві поразки, втім у загальному заліку з рахунком 324-314 лідирує «Говерла».

Віктор Герасимчук провів кращий матч у сезоні, відзначившись рекордними для себе 17-ма балами рейтингу ефективності.

Ерік Колмен провів один із кращих матчів у чемпіонаті, зібравши третій дабл-дабл у сезоні та встановивши особистий рекорд за передачами (6). Відзначимо, що в дев’яти останніх матчах РЕ центрового «Говерли» не падає нижче 20-ти.