Євген Мурзін: «Граємо в баскетбол, який приносить результат»

Головний тренер БК «Говерла» Євген Мурзін поділився з клубною прес-службою враженнями від домашньої перемоги над «ОДЕСОЮ», а також підбив підсумки п’ятиматчевого виїзного турне команди.

Насамперед, які враження залишив домашній матч проти «ОДЕСИ»?

Ми виходимо на фінішну пряму й так грати на такому важливому відрізку чемпіонату, як ми грали в першій чверті гри проти «ОДЕСИ», ми просто не повинні собі дозволяти. Так, всі інші чверті ми виграли, і зробили це досить впевнено, відіграли перевагу, але… наш старт у цьому матчі був просто жахливим. Тому нам слід робити правильні висновки, і ми зробимо їх. Що стосується гри в цілому, то вона була досить цікавою, як на мене. Добре ми боролися в ній. Хотів би відзначити командний баскетбол наших гравців, а також хороший захист.

Перед домашнім поєдинком проти одеситів у «Говерли» було нелегке п’ятиматчеве виїзне турне. Як би ви оцінили результати, показані командою в ньому?

Розпочинали ми в Миколаєві, де зіграли не належним чином у нападі. Хоч у нас і був шанс перевести гру в овертайм, але Ерік Колмен не влучив два штрафних на останніх секундах. Переконаний, що це мала бути наша перемога, але не склалося. Складними видалися поєдинки і проти «Донецька» й «Азовмашу». У першому випадку Колмен одержав два технічних фоли, за що був видалений з майданчика. Після цього ми нічого не змогли протиставити «великим» суперника, хоча дуже старалися, билися до самого кінця, але не вдалося виграти. З маріупольцями доволі рівна була гра. Були в нас шанси і на перемогу. Але, програючи супернику 2-3 очки, Каррі закинув з десяти метрів триочковий, який і поховав усі наші сподівання. Проте в цілому виїздом я задоволений, адже ми вперше за два роки перемоги і в Кривому Розі, і в Запоріжжі. Повинні були ми вигравати і в «Миколаєва», натомість хороші ігри були проти «Донецька» й «Азовмашу».

Незважаючи на поразку від маріупольців, які є прямими конкурентами за третє місце в турнірній таблиці, команда продовжує боротьбу за вищі місця?

Звісно ж, ми будемо боротися, тому на кожен матч налаштовую хлопців тільки на перемогу. Тому хотілося б, щоб на домашніх матчах був повний зал. Хочу запевнити, що не буде жодних прохідних матчів чи спроб поберегти основних гравців. Ще раз підкреслю – перед своїми вболівальниками ми зобов’язані перемагати будь-якого суперника. Як я вже неодноразово зазначав, очки, наразі ми не рахуємо. Ми знайшли свою гру та демонструємо баскетбол, який справді приносить результат.

За останні кілька тижнів команди, які забезпечили собі місце у плей-офф, підсилили свої склади. Чи планували ви поповнити склад команди?

Справді, були і в нас спроби підсилити склад, ми вели переговори з кількома гравцями. Намагалися підсилити позицію п’ятого номера. Проте трансферне вікно в Суперлізі вже закрилося, тому маю констатувати той факт, що «Говерла» завершуватиме сезон у такому складі, який є на сьогоднішній день.