«Азовмаш» завдав поразки «Будівельнику»

Рамел Каррі став кращим гравцем у складі обох команд за підсумками чотирьох очних зустрічей. переглянути галерею

«Азовмаш» завдав поразки «Будівельнику» з рахунком 75-72 (17-15, 18-18, 14-10, 26-29).

«Азовмаш»: Каррі – 17 очок + 6 передач + 5 підбирань, Пустозвонов – 17 очок + 5 підбирань, Пашаліч – 14 очок + 6 підбирань, Хаус – 12 очок + 7 підбирань.

«Будівельник»: Спенсер – 17 очок + 7 підбирань, Вілсон – 14 очок + 7 підбирань, Кіс – 12 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Беттс – 11 очок.

Перша чверть минула в рівній боротьбі, – зауважує прес-служба БК «Азовмаш». Команди по черзі обмінювалися точними атаками, «впритул» переслідуючи одна одну в рахунку. Цікаво те, що всі свої очки в першій половині першого періоду маріупольці набирали за рахунок кидків із-за 3-очкової дуги, гості ж вдало вражали кільце «азовців» з середньої дистанції. До кінця чверті маріупольцям вдалося вирватися вперед у рахунку й піти на першу перерву в ролі лідера. 17:15 перед другою чвертю.

У другому ігровому періоді рахунок також зрівнювався неодноразово. Жодна з команд не мала наміру віддавати перемогу без бою, тим більше, що зустрічі зі столичним клубом давно вже стали принциповими для «Азовмашу». У другій половині чверті «Будівельник» виривається вперед, і за рахунку 28:31 Роландас Ярутіс приймає рішення взяти перший у цьому матчі тайм-аут. За дві хвилини, що залишилися до кінця першої половини зустрічі, маріупольцям вдається покращити своє становище. Все це завдяки Драго Пашалічу, який двічі забиває з-під кільця, а потім Рамел Каррі за 18 секунд до великої перерви робить точний 3-очковий «постріл». 35:33 – рахунок перед третьою чвертю.

Ну а під час великої перерви всі присутні в залі шанувальники баскетболу стали свідками й учасниками улюбленого конкурсу від ФБУ та Суперліги. Ведучий відібрав на трибунах учасників, і конкурс «снайперів» розпочався. Троє учасників – фіналістів попередніх етапів конкурсу, по черзі кидали м’яч з різних дистанцій, набираючи за точні влучання певну кількість балів. Перший кидок – з-під кільця, потім з лінії штрафних, ну а потім – 3-очковий кидок. Найкраще із завданням упорався Михайло, саме він і проходить до півфіналу конкурсу «снайперів», де буде боротися за путівку до Литви на Євробаскет 2011. Сьогодні ж він отримав квиток на Матч Зірок Суперліги, який відбудеться 10 квітня у м. Харків.

За першу половину третьої 10-хвилинки «Будівельник» не лише наздогнав «Азовмаш» у рахунку, але й вирвався вперед – 37:39 за 5 хвилин до кінця чверті. Потім Драго Пашаліч вкотре зрівняв шанси на перемогу – 39:39. Далі завдяки П’єру Пірсу й Максиму Пустозвонову «Азовмаш» знову вирвався на більш-менш безпечну відстань від суперника. 49:41 за дві хвилини до кінця третього періоду. Таким чином, відстоявши свої позиції, «машинобудівники» і з третьої чверті вийшли переможцями. 49:43 – перед вирішальною 10-хвилинкою.

В останньому відрізку ігрового часу столичні баскетболісти робили все, щоб надолужити згаяне. Маріупольці навпаки намагалися утримувати «Будівельник» на безпечній дистанції. Проте вдавалося це «азовцям» недовго. Аллей-уп Морлі + Вілсон знову зрівняв рахунок – 53:53. Друга половина фінальної чверті проходила у впертій боротьбі та напруженій атмосфері. Те, що відбувалося на майданчику, змусило серйозно понервувати всіх присутніх сьогодні в СК «Азовмаш» любителів баскетболу. Зібраність у командних діях, а також чемпіонський характер допомагають господарям знову захопити лідерство та здобути перемогу в такому непростому матчі. 75:72 – підсумок зустрічі.

Тим часом: В регулярному чемпіонаті сезону 2010/2011 рр. команди зустрічалися чотири рази, й тричі перемогу святкували баскетболісти «Азовмашу». Втім, завдяки єдиному переконливому виграшу з рахунком 91-71, в загальному підсумку лідирує «Будівельник» (304-300).

Рамел Каррі став кращим гравцем у складі обох команд за підсумками чотирьох очних зустрічей, в середньому записуючи на свій рахунок 18.3 очка, 4.5 підбирання, 2.5 передачі (18 РЕ).