«Київ» вирвав перемогу в «Кривбасбаскету»

«Київ» вирвав перемогу в «Кривбасбаскету» з рахунком 74-73 (15-15, 19-19, 20-15, 20-24).

«Київ»: Буренко – 15 очок + 7 передач + 4 підбирання, Коваленко – 14 очок + 3 підбирання, Подолян– 13 очок + 7 перехоплень + 4 підбирання, Тищенко – 11 очок.

«Кривбасбаскет»: Зайцев – 27 очок + 5 підбирань, Корабльов – 14 очок + 5 підбирань, Крівцов – 10 очок + 5 підбирань + 4 передачі, Кондратовець – 10 очок + 5 підбирань.

Дебют поєдинку був за господарями, які завдяки Максиму Сандулу та Юрію Горенкову домінували під кільцем. Більше того, після триочкового кидка Олександра Рябчука наприкінці четвертої хвилини гри «вовки» повели 9-4. Втім, Ігор Зайцев, кращий у складі гостей, доволі швидко нівелював перевагу «Києва», а до кінця стартової десятихвилинки його партнери зуміли зрівняти рахунок – 15-15. За рівної боротьби минула й друга чверть. Лідер у матчі змінювався неодноразово, аж поки після кидка Павла Буренко табло вкотре в матчі не зафіксувало паритет – 34-34. Саме за такого рахунку команди вирушили на велику перерву.

Більша частина третього періоду складалася за подібним сценарієм, але ближче до середини десятихвилинки господарям вдався ривок. Спершу Віталій Коваленко влучив дальній, а потім три очки заробив Юрій Горенков, реалізувавши два з фолом. Кияни повели 45:40. Саме із п’ятиочковою різницею в рахунку, незважаючи на всі спроби «Кривбасбаскету» скоротити відставання, команди і завершили чверть (54-49). До середини четвертої, вирішальної, десятихвилинки криворіжці рахунок зрівняли – Віктор Кондратовець реалізував два поспіль постріли з-за дуги, й навіть вирвалися вперед – відзначився Ігор Зайцев. І знову на майданчику розгорнулася запекла боротьба, переможцями з якої вийшли молоді баскетболісти «Києва». Олександр Рябчук, який холоднокровно виконав обидва штрафні, встановив остаточний рахунок гри, а остання атака гостей, яку завершував Євген Аннєнков, бажаного результату криворіжцям не принесла. 74-73 – «Київ» здобув нелегку, але яскраву перемогу.

Тим часом: за підсумками чотирьох матчів чемпіонату, в яких команди обмінялися 2-ма перемогами та 2-ма поразками, з рахунком 296-291 лідирує «Кривбасбаскет».