«Політехніка-Галичина» – «Хімік» – 85:75 (26:17; 19:23; 17:18; 23:17)

«Політехніка-Галичина»: Віггінс – 23 очка + 17 підбирань, Вільямс – 17 очок + 3 підбирання, Срока – 10 очок, Ебернетті – 9 очок + 7 підбирань + 7 передач, Зубрицький – 9 очок + 3 підбирання + 3 перехоплення.

«Хімік»: Мілледж – 17 очок + 6 передач + 5 підбирань, Кольченко – 16 очок + 4 підбирання, Бізаца – 10 очок, Маклейн – 8 очок + 8 підбирань.

Цього сезону «Політехніка-Галичина» вкрай невдало грає проти южненського «Хіміка». Щоправда, цей матч став виключенням з правил.

Перші очки поєдинку здобув Олександр Кольченко. «Політехніка-Галичина» відповіла «трійкою» свого капітана Ярослава Зубрицького, якого «хіміки» забули на периметрі. В наступній атаці «Хімік» знову здобув два пункти. Цього разу відзначився Маклейн. Господарі своєю чергою двічі поспіль відповіли двома «трюльниками» Ніка Вільямса. За таку дальню артилерію у виконанні американського легіонера «політехів» вболівальники Палацу спорту «Галичина» нагородили його заслуженими оплесками. Здавалося, господарі розвинуть успіх. Однак, «Хімік гідно витримав стартовий тиск господарів і завдяки влучним кидкам Кольченка зрівняв рахунок – 9:9. Попри це львівська команда знову заграла активно у захисті та продуктивно у нападі. А відтак, ефектні, а щонайголовніше ефективні проходи Алана Віггінса у володіння «хіміків» знову вивели «Політехніку-Галичину» на комфортну відстань – 17:9. Южненська команда не захотіла миритися із таким перебігом подій на майданчику і взяла тайм-аут. Але великих змін пауза для южненців не принесла. Невдалі дії в атаці «Хіміка», швидкий відрив Віггінса і «Політехніка-Галичина» ще збільшує свою перевагу у рахунку. У ці хвилини гравці «Політехніки-Галичини» спіймали кураж. Знову вдалим кидком з периметру відзначився Ярослав Зубрицький. Гості відповіли середнім кидком Завадського. У підсумку перша десятихвилинка зафіксувала перевагу у рахунку + 9 на користь «Політехніки-Галичини» – 26:17.

Друга чверть розпочалася неточним триочковим від Ніка Вільямса. Однак, найспритнішим на підбиранні був партнер Ніка по команді Алан Віггінс, який «запалив» на табло навпроти свого прізвища чергові два очки. Загалом дебют другої чверті видався рівним. Команди відповідали одна одній влучними кидками. На влучання з периметру від «політеха» Вільямса своєї «трійкою» відповів гравець «Хіміка» Прокопенко.  Така перестрілка влучними кидками тривала недовго. Ближче до середини чверті господарі майданчику пішли у відрив. Шикарні два очки згори обома руками від Гарольда Джемісона збільшили перевагу «Політехніки-Галичини»до + 15 – 39:24. Та вже вкотре у грі «хіміки» знайшли в собі сили скоротити відставання у рахунку. Відтак, на велику перерву команди пішли за рахунку -– 45:40.

Відпочивши команди жваво взялися до справи. На вдалий прохід і влучні два пункти Кольченка, своєю двійкою відповів «політех» Срока. Зазначу, що на старті третьої чверті Марцін Срока був найактивнішим у складі львівської команди. Після влучного кидка з периметру від польського легіонера «політехів» рахунок став – 52:46. На цьому Марцін не збавив обертів у здобутті очок для «Політехніки-Галичини». «Хімік» невдало ввів м’яч з-за лицевої, чим миттєво був покараний. «Політехи» організували швидку атаку, Віггінс відпасував на Сроку і той вкотре у третьому періоді відзначився набраними пунктами.  Попри вдалі дії Сроки у южненців знайшлася своя гідна відповідь в особі Міледжа, Маклейна та Кольченка. Саме ця трійця у складі «Хіміка» не дозволяла «Політехніці-Галичині» піти у відрив. Тим самим інтрига у матчі зберігалася. Відтак, за хвилину до завершення третьої десятихвилинки Олександр Кольченко відзначився черговою «двійкою» – 61:56. Ба більше. Господарі втратили «помаранчевого» в атаці. Чим були покарані. Джемісон порушив правила на Міледжі, який скоротив відставання до трьох пунктів. Все ж, у ті шість секунд, які залишилися до завершення третьої чверті «політехи» зуміли набрати ще один пункт. Попов сфолив на Вільямсі, а Нік з лінії влучив лише раз – 62:58.

Зі старту четвертої чверті господарі майданчику вирішили не підпускати гостей у рахунку надто близько. Завадський порушив правила на Сроці, який відзначився двома пунктами з гри та одним із лінії штрафних кидків – 65:58. Після цього «Хімік» порушив правила в атаці. А господарі провели красиву атаку, яку завершив Гарольд Джемісон. До слова, у стартові дві хвилини четвертого періоду він розійшовся не на жарт. І вже в наступній атаці своєї команди знову закинув два пункти. Після вдалих дій Гарольда нерви не витримали у гравця «Хіміка» Станіслава Завадського, який  «заробив» третій персональний фол. Щоправда, Джемісон з лінії штрафних влучив лише раз. Відтак, за три стартові хвилини четвертого періоду «Хімік» набрав чотири командні фоли. За 4 хв. 18 секунд до завершення четвертої чверті трапився, мабуть, ключовий епізод цієї чверті. «Політехам» вдався швидкий відрив, який завершив Віггінс. При цьому на ньому сфолив Сергій Попов, для якого цей фол став п’ятим персональним. «Хіміку» довелося закінчувати поєдинок без одного зі своїх ключових гравців.

У підсумку «Політехніка-Галичина» цим вдало скористалася та довела гру до перемоги – 85:75.