В боротьбі «снайперів» обох команд перевага була на боці «Донецька». переглянути галерею

«Донецьк» переміг «Кривбасбаскет» 98-53 (23-16, 19-19, 24-7, 32-11).

«Донецьк»: Васільєвіч – 15 очок + 4 перехоплення + 3 підбирання + 3 передачі, Оуенс – 14 очок + 3 передачі, Едвардс – 12 очок + 8 підбирань, Кравцов – 12 очок + 3 підбирання, Цветковіч – 12 очок, Глєбов – 10 очок + 10 підбирань.

«Кривбасбаскет»: Зайцев – 13 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Корабльов – 9 очок, Конєв, Мальчевський – по 7 очок.

Зустріч «тигри» розпочали з активного пресингу, а головною ударною силою в їх складі став Кравцов, – повідомляє прес-служба БК «Донецьк». Зі стартових хвилин почала даватися взнаки перевага в індивідуальній майстерності, але гості за рахунок самовіддачі постійно були у кроці від лідера. За рахунку 8:8 у складі донецької команди дебютував останній новобранець Грей. Із гри він не випав, що для першого матчу з новими партнерами було найважливіше. «Донецьк» і далі намагався грати в раціональний баскетбол, з великою ротацією, і якось непомітно повів 19:11. В якості локомотива виступав тепер Едвардс, з опікою якого гості взагалі не могли впоратися. Перша чверть завершилася з рахунком 23:16.

Другий період розпочався з серії яскравих дій в обороні, а тому суперники й «застрягли» на вище названому рахунку. Технічне зауваження Васільєвічу за рахунку 28:20 стало зайвим і розпалило пристрасті на майданчику. Додалося жорсткості, яка часом переходила в грубість. Час ішов, а різниця в рахунку у 5 очок залишалася непорушною. За рахунку 32:25, коли господарі провели швидку контратаку, наставник гостей Володимир Чурсін вирішив узяти попереджуючий тайм-аут. Прискорення гри в плани «Кривбасбаскета» явно не входило. Гра йшла «око за око, зуб за зуб». Гості ледь не виграли чверть, але господарі після тайм-ауту різко додали на останній хвилині тайму – 42:35 за підсумками першої половини.

Другий тайм баскетболісти почали «холодними», а тому рахунок не змінювався більше двох хвилин. Цю «посуху» перервав Цветковіч, після чого команда гостей продовжувала стояти на місці, а донеччани поступово досягли перспективної переваги – 49:35. За такої матеріальної переваги «тигри» перейнялися такою впевненістю, що стримати їх не було жодних сил і можливостей. За рахунку 53:37 Володимир Чурсін втрутився в гру тайм-аутом, адже більше нічого зробити й не міг. За рахунку 64:40 гостям було час подумати про повну та беззастережну капітуляцію, адже із запропонованим суперником темпом вони впоратися не могли.

Заключна чверть стартувала за рахунку 66:42, який практично не залишав криворіжцями шансів на ще одну сенсацію. Коли ж табло вибило цифри «74:44» гостей стало по-людськи шкода, адже їм зовсім нічого не вдавалося, а господарі продовжували грати, не зменшуючи обертів. Поєдинок догравали гравці лавок, але й тут у всьому простежувалася перевага «Донецька». Реванш за поразку в матчі третього кола вийшов навіть яскравішим, ніж очікувався.