«Хімік» поступився «Ферро-ЗНТУ»

«Хімік» поступився «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 91-96 (12-22, 31-19, 20-28, 28-27).

«Хімік»: Маклейн – 22 очка, Мілледж – 16 очок + 7 перехоплень + 5 підбирань + 5 передач, Кальніченко – 12 очок + 3 підбирання, Вільямс – 11 очок + 9 передач + 4 підбирання, Бізаца – 11 очок.

«Ферро-ЗНТУ»: Мейс – 24 очка + 5 передач + 3 перехоплення, Харріс – 18 очок, Бернс – 16 очок + 9 підбирань + 3 передачі, Рибалко – 10 очок.

Завершальна гра сезону для южненського «Хіміка» розпочалася зовсім не так, як очікувала команда та її вболівальники, – зауважує прес-служба господарів. Южненці провалили початок матчу, поступившись у першій десятихвилинці 12-22. Призвели до цього численні промахи южненців з-під кільця. У другій чверті Кертісу Мілледжу й Акіді Маклейну вдалося надихнути товаришів по команді й виграти цей ігровий відрізок з рахунком 31-19. На велику перерву команди вирушили за рахунку 43-41 на користь господарів майданчика.

У другій половині ініціатива знову перейшла на бік гостей. У складі «Ферро» виблискували Кеддрік Мейс і Ріккі Харіс. Третя чверть стала не менш цікавою з точки зору результативності. А от із точки зору результату, задоволення в цій десятихвилинці отримали тільки гравці «Ферро», які виграли її з рахунком 20-28. У заключній чверті «Хіміку» вдалося нав’язати супернику боротьбу та зробити кінцівку інтригуючою, але запорізька команда перемогу в цьому матчі віддавати не збиралася. Тактика швидкого фолу не допомогла «Хіміку» відігратися, й матч завершився з рахунком 91-96 на користь «Ферро». «Хімік» так і не зміг жодного разу виграти у «Ферро» в цьому сезоні, посівши за підсумками регулярного чемпіонату Суперліги 12-е місце. А ось на запоріжців попереду чекає серйозне чвертьфінальне протистояння з «Азовмашем».