«ОДЕСА» завдала поразки «Кривбасбаскету»

«ОДЕСА» завдала поразки «Кривбасбаскету» з рахунком 94-69 (34-13, 12-20, 21-15, 27-21).

«ОДЕСА»: ДеГроут – 21 очко + 4 підбирання, Угбоя – 16 очок + 5 підбирань + 4 перехоплення, Р. Кривич – 15 очок + 4 передачі, Спаркс – 13 очок + 9 передач + 5 підбирань + 4 перехоплення, Навіцкас – 11 очок, Швець – 10 очок + 12 підбирань.

«Кривбасбаскет»: Крівцов – 16 очок + 3 підбирання, Кондратовець – 13 очок, Савостін – 9 очок, Сліпенчук – 7 очок + 8 передач + 3 підбирання.

Гра розпочалася під диктовку команди господарів, – зауважує прес-служба БК «ОДЕСА». Гравцям усе вдавалося, вони грали розслаблено, й реалізація створених моментів була на висоті. Відразу вдалося здійснити великий відрив. Вже давно одеські вболівальники не бачили рідну команду, яка настільки впевнено проводить матч. Напевно, саме такого настрою не вистачало команді Олега Юшкіна в останніх поєдинках. Уже першу чверть акули закінчили із двадцятиочковою перевагою.

Наприкінці другого періоду господарі розслабилися, дозволивши суперникові скоротити відставання. Гравці «Кривбасбаскету» здійснили ривок зусиллями старожилів своєї команди, і в матч повернулася інтрига. Це, природно, не влаштовувало тренерський штаб «акул». Відразу пішло кілька тайм-аутів від господарів майданчика. У матчі активно себе виявляв Юрій Фрасенюк, який не отримував багато ігрового часу протягом сезону. Його старання не минули даремно, але траплялися й помилки. Натомість просто ювелірно діяли Джон ДеГроут і Ростислав Кривич. Саме завдяки цій парі одесити показали таку цікаву гру. Потрібно відзначити й Спаркса, який грав у цьому матчі особливо гостро.

Вже на 2-й хвилині 4-ї чверті Олег Юшкін бере тайм аут. Суперник забив кілька м’ячів, і це дало підстави для роздумів тренерському штабу. Адже останню гру чемпіонату хотілося закінчити гідно. Після тайм-ауту Кривич відновлює паритет, забиваючи черговий «трюльник». 70-53. Його підтримує Угбоя, і знову в «ОДЕСИ» майже 20 очок переваги. У цьому матчі шансів у команди з Кривого Рогу не було. Навіцкас вдало проводить дві поспіль атаки, заробляючи в них 6 очок. 80-59. Надалі ця перевага трималася, й одесити довели матч до логічного та справедливого кінця. Навіцкас був нестримний в останній чверті, й команда допомагала йому. На паркет вийшов Гудков і зібрав кілька складних відскоків, отримавши на собі фоли суперника.