«Говерла» повела у чвертьфінальній серії з «Миколаєвом» 2:0

Захист Миколаєва не зумів стримати Говерлу. переглянути галерею

«Говерла» повела у чвертьфінальній серії з «Миколаєвом» 2:0, обігравши команду Валентина Берестнєва в другому матчі з рахунком 76-64 (18-17, 19-14, 25-19, 14-14).

«Говерла»: Шаппел – 22 очка + 3 підбирання + 3 передачі, Ульянко – 15 очок + 4 підбирання, Герасимчук – 12 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Колмен – 8 очок + 12 підбирань + 3 передачі.

«Миколаїв»: Лав – 13 очок + 4 підбирання, Грін – 10 очок + 7 підбирань + 4 передачі, Хьюз – 10 очок + 5 підбирань, Онуфрієв – 10 очок + 4 підбирання.

Матч розпочався з влучного середнього кидка Джеймса Хьюза, на що «Говерла» відповіла вдалим проходом Дерріка Зіммермана та двома влучними штрафними Павла Ульянка, – повідомляє прес-служба івано-франківського клубу. Згодом господарям вдалося розвинути перевагу завдяки точним дальнім кидкам з периметра Шаппела й Герасимчука. Проте «корабели» не дозволили «ведмедям» розвинути перевагу, відповівши серією влучань від Лава, Яйла та Буцького. Тож першу 10-хвилинку команди завершили за мінімальної переваги господарів – 18:17.

Друга чверть також пройшла в рівній, проте малорезультативній боротьбі, в якій «Миколаїв» не тільки наздогнав суперників, але й вийшов уперед – 25:26, завдяки активним діям Гріна та Буцького. Проте втримати перевагу підопічні Валентина Берестнєва не зуміли, оскільки «ведмеді» під завісу першої половини організували ривок 8:0, відтак завершили першу половину з рахунком 37:31 на користь «Говерли».

Свою силу підопічні Євгена Мурзіна продемонстрували в третьому періоді, коли зусиллями Колмена, Ульянка й Шаппела відірвалися в рахунку на «плюс 13» (49:36). Причому, такий успіх вдалося досягти завдяки дальній артилерії «Говерли», яка практично не хибила. Проте ближче до звершення чверті своє вагоме слово сказав і «Миколаїв», організувавши ривок 8:0. Але останнє слово все ж було за прикарпатцями, які завдяки влучному триочковому Свонсона з сиреною встановили рахунок 62:50.

Натомість початок четвертої 10-хвилинки був за гостями, які здійснили ривок 10:1, скоротивши відставання всього до трьох пунктів (63:60). А грати залишалося ще небагато-немало 6 хвилин, відтак, як і в попередній грі, з’явилася певна інтрига. Проте після вчасного тайм-ауту від Євгена Мурзіна «ведмеді» прокинулися й відповіли своїм стрімким випадом 12:2.

Причому, знову грізною зброєю господарів стали дальні кидки, цього разу від Ульянка й Шаппела. А загалом у звітному поєдинку «говерляни» влучили 10 із 20-ти пострілів із-за дуги, що певною мірою й стало визначальним у перевазі під завісу гри над «Миколаєвом». Усі зусилля гостей врятувати гру розбилися об міцний захист команди Євгена Мурзіна. У підсумку – 76:64 на користь команди з Івано-Франківська, яка повела у чвертьфінальній серії плей-офф Суперліги з рахунком 2:0.