Чемпіонат дублерів: у фіналі «Київ» зіграє з «Дніпром»

У фінальному матчі Чемпіонату дублерів зустрінуться «Київ» і «Дніпро», який у другому півфіналі здолав «Політехніку-Галичину» з рахунком 74:66.

Вже за підсумками першої половини матчу підопічні Володимира Коваля окреслили свою перевагу, випередивши суперника на 13 очок. Втім, у дебютній десятихвилинці на паркеті точилася рівна боротьба, і лише на останніх хвилинах періоду «Дніпро» зумів відірватися від львівських однолітків. На першу перерву команди пішли за рахунку 22:16 на користь дніпрян.

Протягом наступних десяти хвилин гравці «Галичини» зуміли відзначитися лише 8 очками. Натомість дніпропетровська команда, у складі якої вирізнявся Володимир Шевченко, насамперед завдяки домінуванню під кошиками збільшила розрив у рахунку до 13 пунктів – 37:24.

У третій чверті львів’яни спробували переломити хід поєдинку на власну користь, але всі спроби Олександра Доленка, котрий протягом десяти хвилин відзначився 11 очками, 2 підбираннями та 2 передачами, й партнерів виявилися марними. «Дніпро», лідери якого Олександр Мішула, Олександр Місяць, Володимир Герун й Олексій Лень, як і в першій половині грали надійно, забезпечив собі перед фінальною чвертю переконливу перевагу 59:42.

Заключну десятихвилинку виграли баскетболісти «Галичини» (і знову особливою активністю вирізнявся Олександр Доленко), але це дозволило їм лише скоротити відставання від дніпропетровської команди, яка впевнено вийшла до фіналу.

Олександр Мішула став найрезультативнішим гравцем дніпрян, відзначившись 20 очками, 3 підбираннями та 3 передачами. В активі Олексія Леня дабл-дабл – до 16 очок він додав 12 відскоків.

Олександр Доленко приніс «Політехніці-Галичині» 28 очок, додавши до них 5 підбирань і 3 передачі. 13 очками й 4 підбираннями львівській команді допоміг Антон Давидчук.

Володимир Коваль, головний тренер БК «Дніпро»: «Очікував, що гра буде важкою, тому що це півфінал. У будь-якому випадку, півфінал важкий. Хоча в ході сезону ми тричі перемагали «Галичину», останній матч Львів у нас тут виграв. Очікувалася важка гра. Це непроста команда. Хороший колектив, у складі якого є кілька хороших виконавців, що тягнуть за собою команду».

Таким чином, у фіналі, що відбудеться у п’ятницю, суперником «Дніпра» стане «Київ». Дивіться відео-трансляцію на нашому сайті о 19:00. «Політехніка-Галичина» та «Донецьк» розіграють «бронзу».