«Азовмаш» зрівняв рахунок у серії з «Ферро»

17 очок Рамела Каррі допомогли маріупольській команді здобути перемогу. переглянути галерею

«Азовмаш» зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії з «Ферро-ЗНТУ» (1-1), обігравши в другому матчі запорізьку команду з рахунком 83-75 (23-17, 18-13, 21-13, 21-32).

«Азовмаш»: Каррі – 17 очок + 7 підбирань + 5 передач, Оуенс – 12 очок + 7 підбирань, Івшин – 11 очок, Пустозвонов – 10 очок + 3 підбирання, Пірс – 10 очок.

«Ферро-ЗНТУ»: Харріс – 17 очок + 6 передач + 3 підбирання, Бьорнс – 14 очок + 4 підбирання, Хантер – 11 очок, Рибалко – 10 очок.

«Азовмаш» відкрив рахунок у матчі, – повідомляє прес-служба маріупольського клубу. Спочатку Рамел Каррі вразив кільце суперника точним 2-очковим, а потім і Фред Хаус був точний із-під кільця. Запоріжці відповіли негайно – «двійкою» від Вінсента Хантера. А через кілька хвилин гості взагалі вирвалися вперед у рахунку, здійснивши ривок 6:0. Маріупольці незабаром наздогнали гостей, але далі гра йшла очко в очко. Жоден із суперників не міг піти в більш-менш серйозний відрив у рахунку. Команди постійно обмінювалися точними атаками. До середини першої чверті «азовці» демонструють свій серйозний настрій на перемогу в цьому матчі. Кріс Оуенс виводить свою команду на гідні 7 очок вперед (додає чотири пункти до вже наявних +3). А потім і Рамел Каррі нагадує про себе, підштовхуючи «нерішучий» м’яч у кошик гостей. І справді, рахунок у серії (0:1) помітно не влаштовував маріупольців. На першу перерву «азовці» йдуть, маючи в активі +6. 23:17 – перед другою 10-хвилинкою зустрічі.

Через півтори хвилини зусиллями Хантера та Мейса рахунок стає рівним, але всього лише на двадцять секунд. Чарльз Томас забиває два, й Роландас Ярутіс бере тайм-аут. І потім ще дві хвилини рахунок на табло не змінюється. До середини чверті «азовці» знову вирвалися вперед на дистанцію в сім очок. «Леви» утримують і зміцнюють свої лідерські позиції до кінця першої половини зустрічі. На велику перерву команди пішли з рахунком 41:30. Попереду «Азовмаш».

У третій чверті маріупольці утримували гостей на безпечній для себе відстані в рахунку. До кінця третьої 10-хвилинки гра повністю втратила інтригу. За –18 Кирило Большаков бере тайм-аут. Але настанови тренера не дуже допомогли запорожцям протягом часу, що залишився до кінця періоду. Перед останньою перервою діючі чемпіони вигравали 19 очок (62:43).

Шансів у «Ферро-ЗНТУ» залишалося небагато. І у фінальній чверті дива не сталося. «Азовмаш» впевнено лідирував, гості наздоганяли. Все, що вдалося зробити підопічним Кирила Большакова за десять заключних хвилин, так це скоротити своє відставання до 8 очок. 83:75 – підсумок матчу. Маріупольці впевнено переграють суперника та зрівнюють рахунок у серії.