«Донецьк» – «Будівельник»: перед грою

Гравці обох команд почали прибувати до ПС «Дружба» за півтори години до гри. переглянути галерею

Другий матч фінальної серії між «Донецьком» і «Будівельником» стартував. Гості спробують повторити успіх першого поєдинку, в якому вони, нагадаємо, перемогли 88-63, господарі ж намагатимуться взяти реванш, щоб зрівняти рахунок у серії перед тим, як вона переїде до Києва.

Гравці почали прибувати за півтори години до початку гри. Напруга з кожною хвилиною зростала. Передалася вона й окремим гравцям. Так, із Хуаном Едвардсом трапився курйозний випадок. Центровий «Донецька» учора рано ліг спати, а прокинувшись сьогодні, помітив, що за вікном світло, а на годиннику цифри «5:30». Вирішивши, що вже п’ята тридцять вечора, а саме на цей час було заплановано збір «тигрів», Едвардс скочив до автомобіля та помчав до ПС «Дружба». Прибувши на місце, він із подивом побачив зачинені двері та не менш здивовану охорону й почав телефонувати партнерам по команді. Тут і з’ясувалося, що насправді ранок, а не вечір, і місто лише починає прокидатися. Що цікаво, Хуан Едвардс був настільки схвильований, що дорогою навіть не звернув увагу на картину, якій позаздрили б творці голлівудських фільмів про постапокаліптичне майбутнє, – відсутність людей і машин на вулицях і світлофори, що не працювали… Врешті-решт, бігмен «Донецька» змушений був повертатися додому, а ввечері здійснити повторну спробу потрапити до залу. Цього разу, безумовно, більш вдалу.

У звітному матчі БК «Донецьк» не може розраховувати на Андре Оуенса, котрий, як ми вже повідомляли, отримав струс мозку, решта виконавців, як і баскетболісти БК «Будівельник», готові до двобою із принциповим суперником.

Увага! Офіційний сайт Суперліги та БК «Донецьк» організували багатокамерну он-лайн відео-трансляцію матчу з коментарем. Крім того, нагадуємо, що відтепер у вас з’явилася можливість переглядати он-лайн відео-трансляції матчів Суперліги на мобільних пристроях IPhone та IPad.

Враховуючи результат першого матчу, «Донецьку» дуже важливо було впевнено розпочати гру, однак підопічні Саші Обрадовіча свої перші три атаки завершили втратою, промахами з-під кільця та з-за дуги. Натомість «Будівельник», який щільно грав у захисті та використовував найменшу помилку господарів, спробував уже в першій чверті розвинути успіх. І у другій половині періоду гостям це майже вдалося – за дві хвилини до перерви Денис Лукашов, обігравши на швидкості Джастіна Грея, довів перевагу своєї команди до семи пунктів – 12-19. Утім, перехоплення Бранко Цвєтковича, два промахи з лінії штрафних Михайла Анісімова та активність Івана Шкурупія дозволили «тиграм» скоротити відставання – 16-19. Саме за такого рахунку команди й завершили чверть.