«Говерла» – «Ферро»: рахунок у серії 1-1

У другому матчі серії за третє місце «Говерла» поступилася «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 66-72 (16-22, 13-21, 22-13, 15-16).

«Говерла»: Зіммерман – 21 очко + 8 підбирань, Колмен – 17 очок + 6 підбирань, Свонсон – 9 очок + 6 передач + 4 підбирання.

«Ферро-ЗНТУ»: Гуін – 21 очко + 9 підбирань + 4 передачі, Бернс – 14 очок + 8 підбирань, Мейс – 10 очок + 3 передачі, Хантер, Кондрусевич, Рибалко – по 9 очок.

Матч активніше розпочала «Говерла», яка на правах господаря здійснила стартовий ривок 8:1 завдяки активним діям Еріка Колмена та Дерріка Зіммермана, – повідомляє прес-служба івано-франківського клубу. Втім, гості швидко оговталися завдяки двом точним кидкам Вінсента Хантера (10:7). У відповідь красиві проходи здійснили Зіммерман і Ульянко. Але після цього гравці «Ферро-ЗНТУ» практично на п’ять хвилин взяли гру під свій контроль. Ривок команди Кирила Большакова 17:1 затьмарив хороший початок у виконанні «ведмедів». Головним снайпером запоріжців став Річард Гуін, який відзначився 10 очками. «Розмочив» рахунок під саму завісу періоду Зіммерман – 16:22 на користь гостей.

Друга 10-хвилинка минула в рівній боротьбі. Обидві команди обмінювалися влучними кидками. У «Говерли» вперед партнерів вели Данте Свонсон і капітан Деррік Зіммерман. Втім, заділ у рахунку, який «Ферро-ЗНТУ» заробив у стартовій чверті, дозволив команді з Запоріжжя піти на велику перерву з відчутною перевагою у «плюс 14» (43:29).

Але вже з перших хвилин третьої чверті «говерляни» кинулися вперед і здійснили хороший камбек 12:0, практично наздогнавши опонентів – 41:43. Ривок прикарпатців перервав Олександр Рибалко, який спочатку влучив із гри, а згодом реалізував два штрафних. Незабаром свого партнера підтримали Гуін і Мейс – 51:56 після третьої чверті.

Проте «Говерла» виявила справжній бійцівські якості, зумівши знову ліквідувати розрив завдяки завзятості тріо у складі Зіммермана, Свонсона та Колмена. Саме після кидка останнього за 4 хвилини до сирени господарі вийшли вперед – 63:62. Втім, івано-франківці самі собі створили проблеми, не влучивши цілу серію штрафних кидків, а також здійснивши дві втрати у заключні хвилини. Натомість гравці «Ферро» свої кидки влучили. Особливо постаралися Бернс, Рибалко і Кондрусевич. У підсумку запоріжці зуміли здобути виїзну перемогу 72:66, і рахунок у серії зрівнявся – 1:1.