«Будівельник» зрівняв рахунок у фінальній серії

Гра Зака Морлі стала одним із факторів успіху господарів у четвертій грі фінальної серії. переглянути галерею

“Будівельник” зрівняв рахунок у фінальній серії, обігравши “Донецьк” у четвертому матчі – 76-66 (5-17, 17-13, 22-22, 22-14).

“Будівельник”: Морлі – 21 очко + 8 підбирань + 3 передачі, Вілсон – 18 очок + 9 підбірань, Анісімов – 12 очок + 5 підбирань.

“Донецьк”: Кравцов – 13 очок + 7 підбирань, Едвардс – 12 очок + 6 підбирань, Цвєтковіч – 11 очок + 4 підбирання.

Отже, панове, все ще тільки починається! Сьогодні фіналісти Суперліги видали другий поспіль інфарктний і, при цьому, красивий матч, дійсно гідний «золотої серії». Власне, основу свята заклали глядачі, що знову створили повний аншлаг на трибунах «Меридіану», і фан-сектор, який організував потужну шумову підтримку – в такій атмосфері матч просто не міг бути нудним.

Перші хвилини показали, що тренерський штаб «Будівельника» зробив правильні висновки з минулого матчу, і стартова п’ятірка киян по повній завантажила м’ячем Михайла Анісімова, який набрав 8 очок поспіль. Якщо говорити про протистояння в передній лінії, то Міша, крім того, знову добре впорався з Кравцовим, однак, якщо з тих чи інших причин, Слава опинявся перед іншим опонентом – справа закінчувалася данком від центрового «тигрів». Втім, не менш ефективно діяв і Едвардс – підібрати протидію кидку американця киянам все ще важко.

Відзначимо, що Ді Спенсер вирішив по повній реабілітуватися за невдачі минулих матчів, відпрацьовуючи в захисті з повною самовіддачею. Проте після трьох перехоплень Ді «Будівельник» так і не зміг набрати очок.

Другий період запам’ятався глядачам протистоянням двох легких форвардів – феєрію влаштували Зак Морлі і Бранко Цвєтковіч. Хлопці з чудово поставленими середніми кидками, котрі, до того ж, тямлять у захисті, стали моторами своїх команд, розділивши в цій чверті успіхи порівну. Ось тільки окреслити ривок своїх колективів не зміг ніхто. Однак перша половина все одно завершилася більш успішно для господарів – три бали від Дениса Лукашова зробили рахунок 32:30.

Рецепт виходу з ситуації, близької до патової, коли ніхто з суперників не може намітити необхідної переваги, для «будівельників» виглядав просто на словах, але ой як важко насправді – це постійний безперервний пресинг. Проти такої команди як «Донецьк» застосувати цю тактику зовсім нелегко. Але ж вдалося – приблизно з середини третьої чверті кисню для атак у «тигрів» поменшало, причому до критичної точки. Тут варто відзначити і вихід Малиша, який став стіною в трисекундній зоні. Щоправда, після вимушених втрат з боку гостей «Будівельник» далеко не завжди реалізовував вірні моменти в атаці. Однак жорсткий захист вкотре вирішив долю надважливого матчу на користь «столичних» – за перші п’ять хвилин четвертого періоду «Донецьку» вдалося забити лише два пункти, у той час як кияни відчули дальній кидок – Ламейн Вілсон і Зак Морлі підривають глядацьку аудиторію своїми пострілами, і коли справа доходить до вже необхідних донеччанам фолів, Лукашов і Забірченко не припускаються жодного промаху з лінії штрафних. Так перевага «Будівельника» сягнула підсумкових 10 пунктів. Рахунок у серії стає 2:2 і тепер на нас чекає продовження трилеру, цього разу 27 травня в Донецьку.

24.05.2011 Будівельник – Донецьк (76:66)