«Будівельник» – «Донецьк»: 40-38 за підсумками третьої чверті

Зупинити Зака Морлі, як і у двох попередніх матчах у столиці, «Донецьку» в першій половині шостої гри було непросто. переглянути галерею

У столичному Палаці Спорту проходить шостий матч фінальної серії між БК «Будівельник» і БК «Донецьк», у якому може визначитися володар золотих нагород. За підсумками третьої чверті з рахунком 40-38 лідирують гості.

Андре Оуенс дуже швидко відкрив рахунок, намагаючись окреслити перевагу своєї команди, яка вчора відмовилася від тренування на паркеті Палацу Спорту. «Будівельники» гідно відповіли (атаку завершував Ламейн Вілсон), а незабаром повели +2. Втім, у подальшому низький відсоток реалізації змусив пригадати попередню гру команд, і лише в середині чверті господарі активізувалися, повівши 14-5 за неповних чотири хвилини до перерви. Але ривок гостей 7-0, який триочковим кидком підсумував Джастін Грей, нівелював перевагу «Будівельника» – 14-12 трохи більше за хвилину до кінця періоду. Після тайм-ауту Хосе Беррокаля команди зуміли реалізувати лише один штрафний на двох – відзначився Андре Оуенс, який і встановив остаточний рахунок чверті.

До середини другої десятихвилинки «Донецьк» не лише зрівняв рахунок, а й вийшов уперед після п’яти поспіль очок Ясміна Хукіча, а також триочкового кидка Дмитра Глєбова – 18-23. Заволодівши ініціативою, гості тримали суперника на відстані, чому сприяла й чудова гра Хуана Едвардса, котрий досить вільно почувався під чужим щитом, довівши перевагу «тигрів» до +6. Але постріл із-за дуги у виконанні Дениса Лукашова, а також влучний кидок Дениса Яковлєва із сиреною дозволили команді Хосе Беррокаля скоротити відставання до двох пунктів. Таким чином, на велику перерву команди пішли за рахунку 27-29 на користь «Донецька».

Перша половина третього періоду минула в рівній боротьбі. Після того, як на початку чверті «Будівельник» зрівняв рахунок, а після кидка Ламейна Вілсона наприкінці другої хвилини вийшов уперед – 33-31, на паркеті настало гольове затишшя. І лише наприкінці десятихвилинки команди активізувалися. Спершу Ясмін Хукіч і Денис Яковлєв обмінялися влучними дальніми кидками, а потім Джастін Грей зрівняв рахунок – 38-38. Втім, останнє слово у чверті було за господарями – холоднокровно реалізувавши штрафні, Біллі Кіс повернув перевагу «Будівельнику».