Відбувся «Azovmash Streetball Cup-2011»

Участь у турнірі з вуличного баскетболу «Azovmash Streetball Cup-2011», організатором якого виступив БК «Азовмаш», узяли 26 команд.

У рамках Української Стрітбольної Ліги в Маріуполі відбувся турнір з вуличного баскетболу «Azovmash Streetball Cup-2011», організатором якого виступив БК «Азовмаш». Про це повідомляє прес-служба маріупольського клубу.

Участь у турнірі взяли 26 команд, зокрема й одна жіноча. На стадії групового етапу визначилися 16 найкращих, після чого зі стадії 1/8 фіналу почалися ігри на виліт.

Після п’яти годин захоплюючих баталій у грі залишилася четвірка найсильніших. У півфінал турніру вийшли команди «Комуністи», «Комфорт», «3,14» і «Experience».

У першому півфіналі перемогу святкувала команда «Experience», яка з рахунком 17:10 обіграла «Комуністів».

Другу путівку у фінал здобула команда «3,14», яка не залишила шансів «Комфорту» – 17:7.

У поєдинку за третє місце «Комуністи» у впертій боротьбі обіграли «Комфорт» – 14:12.

А от у фіналі турніру інтриги не вийшло. Команда «Experience» з перших хвилин продемонструвала, хто головний претендент на перемогу, й оформила ривок 10:0. Відігратися після такого удару «3,14» було складно. І хоча друга частина фінального поєдинку минула в більш рівній боротьбі, гра завершилася з тією ж десятиочковою різницею в рахунку – 21:11.

«Experience» – переможець «Azovmash Streetball Cup-2011».

Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями, грошовими та пам’ятними призами від партнерів турніру, а найсильніша команда міста отримала право зіграти у фіналі Української Стрітбольної Ліги, який проходитиме в Харкові.

Склади призерів «Azovmash Streetball Cup-2011»:

1 місце – «Experience»: П. Подтикан, Є. Хабаров, Р. Іванченко, А. Кузнєцов, Ю. Агапов.

2 місце – «3,14»: О. Оснач, А. Попов, Д. Мірошниченко, А. Маркін, А. Шишман.

3 місце – «Комуністи»: А. Хомич, В. Рижов, Е. Кіцело, М. Лук’янов.

Крім того, в рамках турніру було проведено конкурс триочкових кидків і конкурс слем-данків.

У змаганні снайперів переміг представник ДЮСШ «Азовмаш» Владислав Рижов, а в конкурсі слем-данків беззастережну перемогу здобув добре відомий українським вболівальникам Олександр Оснач, який, крім обов’язкової програми, виконав ще й кілька данків «на біс».