«Донецьк» провів спаринг із віце-чемпіоном Сербії

Якщо в першій половині «тигри» здобували очки переважно після швидких проривів, то після великої перерви Саша Обрадовіч вирішив посилити тиск під щитами.

«Донецьк» провів перший контрольний матч міжсезоння, здобувши переконливу перемогу над віце-чемпіоном Сербії «Хемофармом» із рахунком 96-73 (28-16, 20-19, 28-22, 20-16).

З першої ж гри «тигри» намагалися втілити в життя задумки тренерського штабу, зокрема звертаючи особливу увагу на оборону. Ще до великої перерви Саша Обрадовіч встиг апробувати варіант із трьома захисниками (Авдаловіч-Каррі-Нельсон), а також випробувати Івана Раденовіча на позиції четвертого номера. Цікаво, що роль центрового в донецькій команді виконував Владан Вукославлевіч, із проханням про тимчасову допомогу до якого вже не вперше звернувся тренерський штаб «Донецька».

Нагадаємо, що основний центровий БК «Донецьк» В’ячеслав Кравцов, як і троє його партнерів (Олександр Липовий, Максим Пустозвонов, Олег Салтовець) перебуває в розташуванні національної збірної України, яка 31 серпня стартує на Чемпіонаті Європи в Литві.

Якщо в першій половині «тигри» здобували очки переважно після швидких проривів, а головне – реалізували п’ять із семи триочкових кидків, то після великої перерви Саша Обрадовіч вирішив посилити тиск під щитами.

Головним постачальником очок для донецької команди став Майкл Лі, на рахунку якого 22 пункти. 18 очок «Донецьку» приніс Вуле Авдаловіч, 14 – Рамел Каррі.

Подробиці контрольного матчу між «Донецьком» і «Хемофармом» – на офіційному сайті БК «Донецьк».