«Сярка» взяла реванш за минулорічну поразку від «Політехніки»

91:81 (32:26, 18:18, 25:24, 16:13)

У другій грі «Меморіалу ім. Казімєжа Вацлавчика» львівській команді довелося нелегко вже тому, що від клубу із Тарнобжега усі чекали перемоги над «Політехнікою». Адже Казімєж Вацлавчик багато років присвятив «Сярці», яка й виступає організатором турніру пам’яті свого гравця і тренера. А саме наші баскетболісти завдали поразки минулого року господареві змагань. До того ж, «Сярка», підсилена кількома цікавими виконавцями, усіляко намагається довести, що гідна виступати у головній баскетбольній лізі Польщі. Ось як звітну гру побачила прес-служба тарнобжезького клубу:

Перемога у битві!!!

Після доброї і затятої гри тарнобжезька «Сярка» перемогла «Політехніку» зі Львова – 91:81. Вже з перших хвилин на паркеті тривала запекла боротьбакошик-у-кошик. У першій чверті обидві команди 8 разів влучали з-за лінії 6,75 см (по 4 влучні трьохочкові – у кожної з команд), у «Сярки» двічі точним з-за дуги був Войтек Барич, а у команді гостей по 2 забили Дмитро Ходов та найкращий серед львів’ян – Ненад Зівчевіч. Звідси – доволі великий рахунок першої чверті. Перевагу тарнобжезці здобули лише під кінець кварти після влучного трьохочкового найкращого на майданчику ЛаМаршалла Корбетта і влучних двохочкових центрового Нікхауса Доакса i Міхала Рабкі.

На четвертій хвилині 2-ї чверті після чергового влучного трьохочкового Зівчевіча рахунок був лише 37:35 на користь господарів. Але 7 очок, поспіль набраних «Сяркою», дозволили їй знову відірватися.

Після великої перерви

Третя чверть – це продовження «Записок стрільців». Чотири влучні “трійки” високих «Сярки» (2 Вика, по 1 – Барич і Доакс) показали слабинку львів’ян – їхні високі змушені були накривати високих тарнобжезьких, які загрожували кидком, з чого користувалися наші “малі”, успішно обігруючи суперника й відкидаючи м’яча на дугу. Позиції для кидків були вільні, а гості, постійно бігаючи в обороні, витрачали багато сил. Під кінець чверті перевага сягнула 13 пунктів (75:62), але у цей момент легкої травми зазнав Міхал Рабка, підвернувши ногу, чого не зауважили відразу наші тренери і Міхал залишався на майданчику, а гості здобули 6 очок поспіль.

Останню чверть матчу влучними кидками розпочали Венделл Міллер і Джеймс Хелтон, а перевага тарнобжегців становила 11 пунктів (79:68). Та найбільшої переваги наші досягли на 7-й хвилині після влучного кидка Марка Пєховіча (87:72). Після цього моменту обидва тренери вирішили випустити на майданчик гравців глибокого резерву.

Остаточний рахунок гри 91:81

Таким чином, «Сярка» з двома перемогами є лідером змагань. У першому своєму поєдинку на «Меморіалі Вацлавчика» команда із Тарнобжега перемогла клуб Першої ліги Польщі «МКС», з яким сьогодні зустрінеться «Політехніка-Галичина».