«Політехніка-Галичина» зазнала третьої поспіль поразки

Шон Кінг забезпечив «ОДЕСІ» домінування і в захисті, і в нападі. переглянути галерею

Шон Кінг переграв свої опонентів і забезпечив «ОДЕСІ» перевагу в боротьбі під щитами в матчі з «Політехнікою-Галичиною». Центровий відзначився дабл-даблом (18 очок + 10 підбирань + 3 блок-шоти), а його команда здобула переконливу перемогу, обігравши господарів із рахунком 80-68.

«ОДЕСА» захопила ініціативу з перших хвилин гри, вигравши першу половину з рахунком 48-31. Після великої перерви гості, перевага яких сягала максимальних 23 очок, продовжували тиснути на львів’ян. У підсумку підопічні Дмитра Базелевського зазнали третьої поспіль поразки від початку сезону.

Єдиним у складі «Політехніки», хто боровся до останнього, став автор ще одного дабл-даблу – Джордж Одуфува, на рахунку якого 17 очок та 11 підбирань. 13 очками, 4 підбираннями та 3 передачами відзначився новачок «політехів» Ленс Харріс.

Шону Кінгу у складі «ОДЕСИ» активно допомагали Віллі Дін і Ростислав Кривич, які принесли команді по 16 очок.