«Говерла» здобула перемогу в Миколаєві

У Миколаєві Маркус Вокер нарешті продемонстрував відсоток реалізації дальніх кидків, з яким він завершив попередній сезон в Ісландії, а «Говерла» перемогла господарів із рахунком 90-86. Однак долю матчу вирішила холоднокровність Данте Свонсона, котрий на останніх секундах поєдинку реалізував 6/6 штрафних.

Віддавши ініціативу на старті поєдинку, гості зуміли вийти вперед лише за чотири хвилини до кінця першої чверті. Протягом наступних десяти хвилин підопічні Євгена Мурзіна, завдяки серії триочкових кидків, три з яких на рахунку Кевіна Тіггса, здійснили ривок, повівши за підсумками першої половини з рахунком 42-34.

Повернути інтригу «корабели» зуміли лише в останній чверті, заключні хвилини якої перетворилися на справжній баскетбольний трилер і змусили «ведмедів» добряче понервувати. Але всі спроби Родні Гріна та партнерів врятувати гру виявилися марними. Що ж, «Говерла» вкотре виправдала звання лідера за важкими кінцівками, вириваючи третю поспіль перемогу на останніх секундах гри.

Незважаючи на поразку команди, Родні Грін зберіг за собою першу сходинку в суперечці найкращих бомбардирів Суперліги, відзначившись 31 очками та повторивши рекорд Ренді Калпеппера. Вінсент Хантер став автором дабл-даблу: 16 очок + 15 підбирань. 12 очок, 7 підбирань і 4 блок-шоти записав на свій рахунок Деніела МакКлінтока. По 10 очок команді принесли Діонте Вон і Джером Колмен.

Маркус Вокер приніс «Говерлі» 23 очка, крім того, відзначившись 4 підбираннями та 4 перехопленнями. 15 очок до свого активу заніс Данте Свонсон, на рахунку якого також 4 передачі. По 13 очок здобули Ерік Колмен і Кевін Тіггс.