Прикра поразка «Політехніки-Галичини»

«Ферро-ЗНТУ» – «Політехніка-Галичина» – 101:73 (31:14; 16:17; 23:17; 31:15)

«Ферро-ЗНТУ»: Калпеппер – 31 + 1 підбирання + 6 передач, Кондрусевич – 16 + 3 підбирання + 2 передачі, Девіс – 13 + 9 підбирань + 5 передач, Ґуїн – 12 + 7 підбирань + 1 передача, Рибалко – 10 + 1 підбирання + 2 передачі.

«Політехніка-Галичина»: Одуфува – 20 + 11 підбирань + 2 передачі, Зівчевіч – 15 + 4 підбирання + 1 передача, Харріс – 13 + 4 підбирання + 3 передачі.Львівська команда зазнала прикрої поразки у виїзному матчі проти «Ферро-ЗНТУ». Дмитро Базелевський багато тасував склад, випустив трьох гравців (Панченко, Ревзін та Чемякін), які не брали участі у протистоянні з «Миколаєвом». Однак величезна кількість помилок як у захисті, так і в нападі, та просто-таки шалений фарт Ренді Калпеппера стали причиною гіркої поразки «Політехніки».

«Політехніка-Галичина» надто багато сил віддала у попередній зустрічі проти МБК «Миколаїв». Саме тому у виїзному протистоянні з «Ферро-ЗНТУ» уже в першій чверті гри було помітно, що львівські баскетболісти просто-таки не встигають за мобільними запоріжцями. Кілька перехоплень від «Ферро», плюс вдала гра в атаці дозволила господарям майданчика завершити першу десяти хвилинку з рахунком 31:14 на свою користь. Єдине, що дещо могло бентежити Кирила Большакова – це три фоли центрового Вадима Матюкевича.

А от старт другої чверті пройшла зовсім в іншому руслі. Господарі більше помилялися, що дозволило суперникам зі Львова зробити невеликий «спурт» «+6», і різниця в рахунку скоротилася до 34:22. Однак чи не найбільшою проблемою «Політехніки-Галичини» став 5 персональний фол Ярослава Зубрицького (причому 2 неспортивних). Дуже швидко різниця в рахунку знову сягла 16-ти пунктів і Дмитрові Базелевському довелося за 2.36 до великої перерви брати тайм-аут. Щоправда, особливих дивідендів гостям зі Львова це не принесло і на перепочинок команди пішли таки з 16-очковою різницею – 47:31.

Після великої перерви господарі ще більше зміцнили своє становище. Низька реалізація кидків львівської команди призвела до того, що різниця швидко досягнула відмітки «20» – 62:42. Наставник «Політехніки» взяв тайм-аут і це завершилося невеликим ривком його підопічних «+4». Однак два три очкових від господарів знову відкинули «левів» на ще більше дистанцію – «-22» – 70:48 і команди пішли на останній у матчі відпочинок між періодами.

А от початок четвертої чверті зустріч став для гостей взагалі приголомшливим. Підопічні Кирила Большакова організували черговий «спурт» і рахунок став 77:49 на користь «Ферро». Згодом перевага господарів стала тільки збільшуватися, а шалена гра в нападі Ренді Калпеппера та Якова Змітровіча, який з’явився на паркеті під завісу матчу, дозволила запоріжцям перейти 100-очковий рубіж…