«ОДЕСА» поступилася «Донецьку»

Шон Кінг провів черговий чудовий матч.

Незважаючи на вже звично чудову гру Шона Кінга, який відзначився 28 очками, 8 підбираннями та 4 блок-шотами, ставши найефективнішим гравцем матчу, «ОДЕСА» поступилася «Донецьку» з рахунком 78-85.

Іван Раденович виявився гідним конкурентом центровому господарів, записавши на свій рахунок дабл-дабл (18 очок + 11 підбирань), а «тигри» вирішили долю поєдинку ще в третій чверті, за підсумками якої вони не лише відіграли дев’ятиочкове відставання, а й повели в рахунку. Тож до кінця гри їм залишалося лише не розгубити здобуту перевагу.

Хоча першу половину матчу, безумовно, до свого активу може занести «ОДЕСА», яка за підсумками двох чвертей захопила лідерство (43-34). Однак після великої перерви господарі повністю віддали ініціативу «Донецьку». На спроби суперника переломити хід подій на майданчику Саша Обрадович реагував тайм-аутами, й підопічні сербського фахівця знову йшли у відрив, довівши матч до перемоги.

Окрім Шона Кінга, результативною грою у складі «ОДЕСИ» відзначилися Джастін Лав, який здобув 13 очок і віддав 4 передачі, а також Віллі Дін – на його рахунку 11 очок і 6 передач.

У складі «Донецька» Івану Раденовичу допомагали Дарнелл Джексон, який після невиразного дебюту в попередній зустрічі з «Хіміком» провів хороший матч, відзначившись 19 очками, Вуле Авдалович (15 очок + 5 підбирань) і Рамел Каррі (12 очок + 7 перехоплень + 5 передач).