Юна «Політехніка-Галичина» побореться за друге місце

Сьогодні, 13-го травня, баскетболісти ОДЮСШ «Політехніка-Галичина» зустрінуться з юнацькою командою SK SLAVIA 94 міста Пряшева (Словаччина). Ця гра стане останньою у рамках п’ятого етапу «Кубка Карпат», що вже третій день триває у Львові. Максимум, на що у ній зможуть розраховувати господарі турніру, – це друге місце за підсумками змагань. Адже перше ще вчора зайняла команда UKS GIM BASKET 2 з міста Перемишля. Юні поляки перемогли усіх своїх суперників. До того ж, двох із них – протягом одного дня. Учора зранку Перемишль здолав словацьку команду BK 04 AC LB з міста Спішска Нова Вес (71:65), а вже у другій половині дня (гра розпочалася о 15:00) – ще одну команду зі Словаччини, сьогоднішнього суперника львів’ян, SK SLAVIA 94. Рахунок – 67:47. Нагадаємо, ОДЮСШ «Політехніка-Галичина» поступилася переможцеві львівського етапу змагань з мінімальним рахунком 53:56, до того ж – в овертаймі.

А вчора «Політехніка-Галичина» здобула перемогу над командою BK 04 AC LB (Спішска Нова Вес, Словаччина). Підсумок матчу – 66:49.

Перша чверть гри закінчилася з нічийним рахунком 16:16. Багато з цих пунктів словаки набрали зі штрафних, адже за три хвилини до закінчення чверті у пасиві Львова уже було п’ять командних фолів.

Друга десятихвилинка була за галичанами – 30:24. Тому й не дивно, що після великої перерви гості почали грати наполегливіше, що й дозволило їм кілька разів зрівнювати рахунок.

Та під кінець чверті юні львівські баскетболісти таки зуміли знову повернути собі перевагу й закінчити третю “серію” гри з рахунком 47:38. А в останньому відрізку матчу ОДЮСШ «Політехніка-Галичина» тільки закріпила свій успіх і перемогла 66:49.

На фото: юні уболівальниці юних баскетболістів