“Будівельник” у розкішному матчі обіграв “Кремінь” у Суперлізі Парі-Матч

Київський “Будівельник” здобув перемогу над “Кременем” у черговому матчі Суперліги Парі-Матч. Столичні баскетболісти в абсолютно приголомшливому щодо напруженню поєдинку на своєму майданчику зломили все ж опір непоступливого суперника – 90:78.

Попередні поєдинки суперників у FreezeOil Кубку України показали, що незважаючи на істотну номінальну різницю в класі, хлопчиками для биття баскетболісти “Кременя” не збираються бити.

Перша половина поєдинку це підтвердила. Гості зі стартових атак захопили лідерство. Незважаючи на потужні зусилля Анісімова та Дугата, гості не хотіли і не збиралися віддавати перевагу.

За схожим сценарієм почалася і друга чверть. До кінця ігрового часу гра перетворилася на справжні гойдалки, підсумком чого стала мінімальна перемога “будівельників”.

“Будівельник” потужно почав третю чверть. Два попадання Дугата із гри і така ж реалізація штрафних Анісімовим забезпечили їм 10 очок переваги. Однак на заключну чверть суперники виходили при триочкових переваги господарів.

“Кремінь” до останнього намагався боротися, але не зміг перешкодити влучним дальнім кидкам киян на останніх хвилинах. У підсумку, “будівельники” здобули десяту перемогу в регулярному чемпіонаті.

“Будівельник” – “Кремінь” – 90:78 (16:18, 23:18, 26:26, 25:16)