“Черкаські Мавпи” виграли в Києві матч-відкриття Суперліги Парі-Матч

Чемпіон України з баскетболу “Черкаські Мапви” здобули перемогу в стартовому поєдинку нового розіграшу Суперліги Парі-Матч . Найсильніший клуб країни в київському Палаці спорту впорався з відродженим “Київ-Баскет” – 80:75.

Зустріч в столиці викликав неймовірний ажіотаж серед уболівальників. На трибунах арени Палацу спорту зібралися кілька тисяч уболівальників, які стали свідками яскравої битви на паркеті.

Старт гри залишився за чемпіонами, які запропонували господарям інтенсивний баскетбол. “Мавпам” вдалося відірватися на вісім очок, але кияни зуміли не відпустити суперника.

До великої перерви кияни прийшли з відставанням в п’ять очок, яке спробували нівелювати в другій половині. Однак чемпіони досить легко утримували суперника на дистанції завдяки вдалим діям капітана Кольченко та американського легіонера Коуклі.

В середині третьої чверті гості зуміли домогтися переваги в +10, але кияни зуміли практично наздогнати опонента. На вирішальну 10-хвилинку команди вийшли за рахунку 54:56.

Столична команда вийшла на найважливіший відрізок зібраної і переламала хід зустрічі. Американці Крик і Мангано зуміли вивести “Київ-Баскет” вперед, після чого на паркеті пішли справжні гойдалки. Доля матчу вирішилася на останніх секундах, коли “Мавпи” зуміли спровокувати суперника на тактику фолів.

Відзначимо, що в паралельному матчі “Дніпро” легко впорався з “Політехніком” – 70:59.

Суперліга Парі-Матч. 1-й тур

“Київ-Баскет” – “Черкаські Мавпи” – 75:80 (22:24 17:20, 15:12, 21: 24)
“Київ-Баскет”:
М. Горобченко, Луценко (7 + 3 перехоплення), Крутоус (6 + 5 підборів), Мангано (10 + 5 підбирань), Сандул (13 + 8 підбирань + 3 перехоплення) – старт; Челован (2), Крик (20 + 4 передачі + 2 блок-шота), Носков (17 + 6 підбирань + 3 перехоплення)
“Черкаські Мавпи”: Б. Янг (18 + 7 передач – 4 втрати), Кольченко (17 + 5 підбирань + 4 передачі), Конєв (8 + 5 підбирань + 4 блок-шоти – 4 втрати), Липовцев (3 + 5 підбирань), Скапінцев (2) – старт; Коклі (23 + 7 підбирань), Кобець (8), Артамонов, Ткаченко, Чумаков (1)

“Дніпро” – “Політехнік” – 70:59 (13:19 15:10, 22: 9, 20:21)
“Дніпро”:
Мішула (14 + 4 передачі), Закурдаев (2 + 4 передачі + 3 перехоплення), Ревзін (6), Тимофієнко (17 + 10 підбирань + 3 перехоплення), Кушніров (12 + 5 підбирань) – старт; Шундель (7), Кожем’якін, Натяжко, В. Прокопенко (7 + 9 підбирань), Сизов (5)
“Політехнік”: С. Кузнєцов (6), Козлов (11 – 5 втрат), Стефанишин (5 + 6 підбирань + 4 передачі – 4 втрати), Рочняк (9 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Вуйович (10 + 7 підбирань) – старт; Спасіч (4), Чугунов, Натесан (8), Джейсон Картер (6 + 11 підбирань + 2 блок-шоти)