Україна вийшла на чемпіонат Європи

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 виграла чвертьфінальний матч за вихід на чемпіонат Європи, який відбудеться 7-9 липня в Амстердамі.

Наші хлопці Станіслав Тимофієнко, Олександр Кобець, Дмитро Ліповцев і Максим Закурдаєв, які напередодні в чудовому стилі вийшли в 1/4 фіналу кваліфікації, обіграли команду Словенії 19:14.

Зустріч обидві команди почали з дальніх кидків. Українці намагалися грати комбинаторно, але паси під кільце не завжди відрізнялися точністю і на четвертій хвилині табло показувало 5:5.

Прекрасно проявив себе Олександр Кобець, який у потрібні моменти поливав кільце суперників точними двоочковими. До середини поєдинку рахунок був 10:6 на нашу користь, а словенцям вдавалося стримувати баскетболістів з України тільки порушенням правил.

Ближче до кінцівці наші хлопці трохи підсіли фізично, але тривали наполегливо боротися, тримаючи перевагу в 4 бали. Заключні 2 хвилини пройшли у впертій та безкомпромісній боротьбі, яку заслужено виграла Україна.

У півфіналі збірна України о 19:00 зіграє проти Латвії.

Євробаскет 3х3

Нагадаємо, в баскетболі 3х3 за звичайне потрапляння дають 1 очко, за попадання з-за дуги – 2 очка. Матч триває 10 хвилин чистого часу.

Переможці чвертьфіналу отримають путівки на чемпіонат Європи. Також їх отримають два переможці серед команд, які програють перед тим у чвертьфіналах. Всього 6 збірних, рівно половина, отримають право виступити на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, що жіноча збірна України з баскетболу 3х3 на минулому напередодні Кубку світу завоювала в Нанті бронзові медалі. Чоловіча команда увійшла в топ-5 кращих Мундіалю.