Україна драматично програла Іспанії у другому турі юнацького Євробаскету

Юнацька збірна України з баскетболу провела свій черговий матч на чемпіонаті Європи-2017, який з 29 липня по 6 серпня проходить в Словаччині. У другому турі групового раунду підопічні Олександра Ворони програли команді Іспанії 72:84

Перша чверть завершилася в рівній боротьбі, де жодна з команд не могла вийти вперед більше, ніж на три очки. Друга десятихвилинка стала справжнім провалом для українських баскетболістів, які ніяк не встигали за опонентами, пропускаючи легкі м’ячі.

У перерві наставник нашої команди зміг знайти потрібні слова і “синьо-жовті” перетворилися, вирівнявши гру і зробивши ривок 14:4. У заключному відрізку йшла справжня битва. Україна нівелювала своє відставання і могла вирвати перемогу, але за 7 секунд до кінця основного часу потрапила лише один з двох штрафних.

В овертаймі Іспанія підвищила темп, закинула кілька влучних кидків і святкувала успіх.

Нагадаємо, що днем раніше Україна програла Італії. Свій наступний матч українці зіграють у вівторок, 1 серпня проти сербів. Початок о 14:30.