У Новій Зеландії стартує Toyota Racing Series

У ці вихідні в Новій Зеландії стартує один з найбільш популярних зимових молодіжних чемпіонатів – Toyota Racing Series (TRS). Чемпіонат складається з п’яти етапів, в кожному з яких проводиться три рівноцінні за кількістю очок гонки – одна в суботу і дві в неділю.

Серія традиційно популярна у російських гонщиків, які розглядають її як підготовку до майбутнього сезону. У різні роки тут виступали багато пілоти з нашої країни, в тому числі Данило Квят і Артем Маркелов. У минулому році тут дебютував Роберт Шварцман – і з першої спроби виграв чемпіонат.

До речі, Роберт став лише четвертим переможцем TRS не з Нової Зеландії за всю історію чемпіонату. Після сінгапурця Ендрю Танга (2014), канадця Ленса Стролла (2015) і британця Ландо Норріса (2016).

Роберт провів чемпіонат дуже рівно, вирвавши перемогу в серії в останній уїк-енд у Річарда Ферсхора і місцевого героя Маркуса Армстронга. У нинішньому сезоні Армстронг зробить третю спробу завоювати титул в TRS, і знову в складі команди M2 Competition. Шанси на перемогу у нього великі, так як рівень пелотона дещо знизився, потенційних зірок на цей раз небагато.

Головними суперниками Армстронга, в першу чергу, стануть його співвітчизники Ліам Лоусон і Брендон Ліч. Поборотися з ними спробує Лукас Ауер, племінник Герхарда Бергера і учасник молодіжної програми Red Bull Junior. Сюрпризів можна чекати і від американця Кемерона Даса, а також південноафриканця Рауля Хаймана.

Серед учасників і один росіянин, Артем Петров, він виступить за M2 Competition. Артем, якому через кілька днів виповниться 19 років, свого часу непогано проявив себе в картингу, потім провів два роки в італійській, німецькій і російській серіях Формули 4, а в минулому році виступав в європейській Формулі 3 – правда, без особливих успіхів. Участь у TRS може дозволити йому знайти себе перед черговим сезоном.