Формула E: Верляйн завоював поул в Парижі

Гонщик Mahindra Racing Паскаль Верляйн завоював поул у кваліфікації Формули E в Парижі. Це другий поул для Верляйна у серії – вперше він стартував з першої позиції в Мексиці. Друге і третє час показали пілоти Nissan e.dams Олівер Роуланд і Себастьєн Буемі, четверте Робін Фряйнс з Virgin, п’яте Феліпе Маса, який виступає за Venturi. Лідер чемпіонату, Жером д’амброзіо, почне гонку шостим.

З ранку в Парижі було сиро, на тренуванні кілька пілотів потрапили в аварії, що ускладнило для них підготовку до кваліфікації. У підсумку Сем Берд буде стартувати лише 15-м, а головний конкурент д’амброзіо в боротьбі за титул, Антоніу Фелікс да Кошта, 16-м. Хосе Марія Лопес по ходу сесії опинився за межами траси і в підсумку показав час гірше 107% від результату лідера.

Гонка Формули E в Парижі стартує сьогодні, о 17:00 за московським часом.