Марейн Кремерс – випускник гоночної програми Вільньова

На початку року чемпіон світу 1997 року Жак Вільньов і колишній гонщик Патрік Лемари оголосили про запуск програми Feed Racing для пошуку молодих талановитих гонщиків. Напередодні на трасі Маньї-Курей пройшли фінальні заїзди випускників першого сезону – переможцем став 21-річний голландець Марейн Кремерс.

У фіналі змагань Кремерс здолав 18-річного Етьєна Келі і 20-річного Алексіса Жиру, у якого до участі у програмі Feed Racing не було ніякого гоночного досвіду, навіть у картингу. В якості нагороди Кремерсу оплатять повний сезон у британській Формулі 4 в команді Carlin.

«Вік Кремерса не має значення, – заявив Жак Вільньов. – Він дуже швидкий хлопець. Упевнений, він буде вигравати гонки в британській Формулі 4 в наступному році».