В Абу-Дабі сонячно і ще не дуже спекотно

Вранці в п’ятницю на автодромі Яс-Маріна в перерві між тренуваннями молодіжних серій недовго спостерігалося відносне затишшя. Взагалі-то мотори ревли на трасі ще вчора, коли FIA проводила інспекцію траси, а також увечері в рамках програми F1 Pirelli Hot Laps почесні гості гонки і всілякі знаменитості каталися на гоночному таксі.

Завершився перший день уїк-енду благодійної велогонкою пам’яті Чарлі Уайтинга, її виграла команда TV Tigers 1, що складалася з представників двох телекомпаній – Sky UK і Sky Italy. П’ять кращих велосипедистів-телевізійників, змінюючи один одного, проїхали 10 кіл за 1 годину 26 хвилин 40,29 секунди з середньою швидкістю 38,370 км/год. Менше секунди їм поступилися суперники з команди Red Bulls, а третє місце дісталося Team Yas, що складалася з працівників автодрому.

Програма п’ятниці почалася з розминки гонщиків національної серії Formula 4 UAE, вони встигли потренуватися раніше всіх напередодні фіналу сезону, який проходить в цей уїкенд в якості гонки підтримки поряд з Формулою 2. Пілоти цієї молодіжної серії теж тільки що виїхали на трасу, і за коротку сесію вільних заїздів, яка триває всього 45 хвилин, їм потрібно підготуватися до сьогоднішньої кваліфікації.

Проходять п’ятничні тренування при чудовій погоді, за місцевими мірками поки не жарко, «всього» плюс 24 при повному безвітрі, але надалі повітря прогріється до +28, а за відчуттями буде під 30. На небі ні хмаринки, хіба що в повітрі висить легкий серпанок. Приблизно така ж погода очікується і в суботу.