Андрій Воронін: «Я у хорошій формі»

Перемогою 2:0 над командою Узбекистану розпочав зі збірною України похід на Євро-2012 старий новий тренер Олег Блохін. Після нульового першого тайму, синьо-жовті таки змогли підібрати ключі до воріт Узбекистану – голами відзначилися Анатолій Тимощук та Андрій Воронін. Останні в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» розповіли про враження від поєдинку, нюанси роботи з новоспеченим головним тренером збірної, а також про підготовку до найближчого матчу проти Франції, який відбудеться 6 червня на «Донбас Арені».

Анатолій Тимощук:

Узбекистан справив приємне враження. В 1-му таймі ми повинні були реалізовувати моменти, які мали, але і узбеки огризалися. У першій половині зустрічі вони також мали нагоди.

Активність Узбекистану спочатку не здивувала, адже ми самі відкрили для них зони, давали тримати м’яч.

Навіть гра проти узбеків є для нас важливою в підготовці до Євро. Нам треба було перемогти. Сподіваюся, що цей виграш додасть нам впевненості перед грою з Францією. Нам потрібно заявляти про себе в кожному матчі й демонструвати футбол, якого від нас чекають.

Андрій Воронін:

Головне, що команда виграла. Я забив, тому мені це дуже приємно.

Я перебуваю зараз у хорошій формі. В Україні чемпіонат закінчився.  У Росії він в розпалі. Останні матчі я грав по 90 хвилин.

Приємно було одягнути на себе футболку збірної України. Олег Володимирович мене викликав – це означає, що довіряє та надіється на мене.

Денис Олійник:

Ніякого напруження між Калитвинцевим та Блохіним немає. Усі працюють на благо збірної. Кожен намагаються внести свою лепту в розвиток команди.

Руслан Ротань:

З команди Узбекистану сподобався Максим Шацький. Перед нами стояло завдання пресингувати суперника на їхній половині поля, а також пробивати по воротах. Радий, що перемогли. Головне – досягнення результату, в свою чергу будемо намагатися покращити свою гру для вболівальників.

Щодо роботи з Блохіним, то в нього на першому місці дисципліна. Перш за все, ми маємо виконувати його установки.

Майбутній поєдинок проти Франції – дуже цікава подія для нас. З такою командою важко боротися за результат. Франція – одна з провідних збірних світу. Вважаю, що вони перебороли кризу, яка в них нещодавно була.

Андрій Шевченко:

Команда показала хороший футбол, але попереду в нас ще дуже важкий матч з командою Франції, тому нас чекає серйозна підготовка.

І в першому, і в другому таймах у нас були хороші моменти. Але не всі їх ми використали. В нас був змішаний склад і головний тренер хотів навантажити всіх гравців. Якби ми забили ті моменти, які не використали, то рахунок був би розгромним. Головне завдання – виконане: ми дали зіграти всім гравцям, намагалися виконати установку тренера, рухались, і не дивлячись на все це, виграли матч. Узбекистан намагається грати, як Барселона, але в них велика різниця в класі.

Мене вдарили по ікроножному м’язі. Поїду на оглядини до лікарів – тоді і подивимося чи це щось серйозне, і чи зможу зіграти в матчі з Францією.

Максим Шацьких, гравець збірної Узбекистану:

Грали добре. Особливо в першому таймі, а на другий нас не вистачило. У нас є нові люди, які поки що не зрозуміли схему гри, в яку ми граємо. Окрім цього, ми втомилися. Грою задоволений, а результатом – ні. Матч вийшов видовищним.