Півфінал Євро-2011: два матчі – вісім таймів

Молодіжна збірна Білорусії ледь не стала автором головної сенсації Євро-2011, до останньої хвилини тримаючи переможний рахунок у матчі з головним фаворитом турніру – збірною Іспанії. На 38-й хвилині матчу після вкидання ауту форвард криворізького «Кривбаса», контракт якого належить київському «Динамо», Андрій Воронков у падінні пробив у дальній від голкіпера кут – 1:0.

Весь другий тайм іспанці в буквальному розумінні провисіли на воротах збірної Білорусії, але успіху досягли лише на 89 хвилині, коли Адріан Лопес після флангової передачі Жеффрена зрівняв рахунок і перевів гру в додатковий час.

В екстра-таймі ситуація на полі не змінилася: іспанці атакували, білоруси оборонялися, намагаючись грати на контратаках, але на 105 хвилині не втримали на фланзі Капеля, який зробив вивірену передачу на Адріана Лопеса. Найкращий бомбардир турніру (п’ять м’ячів) оформив дубль у цьому матчі.

Остаточно всі питання щодо переможця матчу на 113-й хвилині зняв Жеффрен.

Іспанія – Білорусь 1:1 (додатковий час – 2:0)
Голи: Адріан, 89, 105, Жеффрен, 113 – Воронков, 38.

Іспанія: Де Хеа, Монтойя, Домінгес (Кркіч, 77), Ботіа, Віла, Мартінес, Тьяго, Еррера (Капель, 58), Мата, Муніаін (Хеффрен, 71), Адріан.

Білорусь: Гутор, Веретило, Філіпенко, Політевич, Поляков, Перепечко (Бага, 60), Драгун, Сиваков, Нехайчик, Воронков (Букаткін, 69), Скавиш (Рекіш, 84).

Попередження: Адріан, Ботіа, Мартінес – Нехайчик, Скавиш, Сиваков, Веретило.

У другому матчі півфіналу молодіжного Євро зустрілися збірні Швейцарії та Чехії. Матч не запам’ятався великою кількістю гольових моментів біля воріт обох команд. У швейцарців декілька разів гостро пробивав Джердан Шачирі, але його ударам не вистачало влучності.

Основний час поєдинку завершився нульовою нічиєю і командам довелося грати додатковий час.
В екстра-таймі фортуна була схильна до збірної  Швейцарії. На 114-й хвилині  Адмір Мехмеді, обігравши захисника, дальнім ударом пробив у кут воріт збірної Чехії – 1:0.

Швейцарія втримала переможний рахунок і тепер в суботу, 25 червня, у вирішальному матчі чемпіонату зустрінеться з Іспанією.

Швейцарія – Чехія 0:0 (додатковий час – 1:0)
Гол: Мехмед, 114.