Ліга Європи: «Динамо» буде «сіяним»

Швидко закінчився похід за славою «Динамо» в Лізі чемпіонів. І в матчі-відповіді проти «Рубіна» кияни поступилися – 1:2.

Надій пройти в плей-офф Ліги чемпіонів, зізнатися, було небагато. Емоції тиснули на розум, прораховувалися варіанти, у разі, якщо «Динамо» зуміє забити бодий гол у першому таймі. Проте проза життя повернула до реальності вже на початку першого тайму. Данило Сілва впав на рівному місці на крейду розмітки центральної лінії поля, пішла швидка контратака, в якій розгублено виглядали як захисники, що не підстрахували воротаря після удару Касаєва з середньої дистанції, так і воротар, який вибив м’яч на ногу Дядюну. Таким чином, інтрига протистояння померла на 19-й хвилині вирішальної зустрічі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Ех, «Динамо», «Динамо»… Не даремно, видно, уболівальник не ходить в Києві на стадіон. Гравці, ніби, є, усі – високооплачувані, їздять на «Мазератті», їдять «Фуа гра», а віддачі, на жаль, ніякої. У Казані лише перші хвилини давали надію: команда спробувала катати м’яч в стилі «Барселони», але перший же випад господарів зруйнував усі плани. Збилися на сумбур, чого, в принципі, і домагався «Рубін». Гри, як такої, не було. Відповідно, не було і моментів біля воріт Рижикова. Так і підкуповує запитати Сьоміна: Юрій Палич, а чи варто було ламати команду під Ідейє і Аруну в такий відповідальний момент? Відповідь, очевидно, дізнаємося за декілька місяців. Тренер «Динамо» попросив почекати. Що ж, нам не звикати. Можна ще рік по насолоджуватися Лігою Європи, якщо, звичайно, з такою грою нас туди пустять.

Хоч як крути, а видно вже не лише фахівцям: з кожною зміною тренера і купівлею нових гравців гра «Динамо» не покращується. Поступово принциповість легендарного клубу зводиться до матчів з «Шахтарем». Про престиж на міжнародній арені вже не йдеться. Звикли. Після того, як сказав одного разу Ігор Суркіс, що наш рівень – Ліга Європи. Складно переварити цю думку, пам’ятаючи, як свого часу, за Валерія Лобановського, команда перетворилася буквально за декілька місяців. Причому нікого не купували на стороні, а просто об’єдналися навколо однієї мети. Як «Рубін» зараз.

Курбан Бердиєв, головний тренер «Рубіна»: «Дуже здорово, що ми пройшли таку серйозну команду. Я вдячний своїм хлопцям за гру через «не можу».

Юрій Сьомін, головний тренер «Динамо»: «Цей матч ми провели значно краще, але нереалізація моментів і безглузді помилки привели до двох голів».

«Рубін» – «Динамо» – 2:1

Голи: Дядюн (19), Медведєв (87) – Гусєв (90 2).

«Динамо»: Шовковський, Попов, Діакате, Юссуф, Аруна (Гармаш, 46), Вукоєвич, Гусєв, Єрьоменко, Данило Сілва (Шевченко, 64), Ярмоленко, Ідейє.

Перший матч – 2:0

Варто відзначити, що в плей-офф Ліги Європи, куди «Динамо» відправилося після невдачі в Лізі чемпіонів, кияни будуть «сіяними». З потенційних суперників перед груповим раундом відзначимо декількох: нам може попастися німецький «Ганновер», швейцарський «Янг Бойз», французький «Сошо», турецький «Трабзонспор», російська «Аланія»… Жеребкування у найближчу п’ятницю.