Матч № 11. Партнери рятують Роналду від ганьби (ФОТО)

Невдаха першого туру збірна Португалії ледь не закінчила Євро за тур до фінішу групового турніру. Ведучи в рахунку два м’ячі, і, створивши кілька моментів для Криштіану Роналду, вони дозволили данцям зрівняти рахунок. І лише вдале підключення Сильвестра Варели на останніх хвилинах матчу врятувало одного з фаворитів турніру від ганьби.

ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Португальці билися відчайдушно, і не всіх провина, що у найдорожчого гравця Європи збився приціл. Всі удари, які Кріштіану Роналду наносив, йшли в «молоко». А той, який ледве не став фатальним, міг зламати команду остаточно. За рахунку 2:1 капітана вивів на побачення з датським воротарем Нані, причому так, що часу на роздуми у Криштіану було вагон і маленький візок. Але форвард примудрився промахнутися, а в атаці Бендтнер ударом головою зрівняв рахунок.

Вболівальники на «Арені Львів» від такого повороту побували в шоці. Нічию нічого не віщувало. Досить мляву гру підбадьорило підключення в атаку Пепе, який даром головою в стилі Шевченко відкрив рахунок. Через 10 хвилин простріл Нані замкнув Поштіга. Здавалося, гра зроблена, але датчани зуміли відродити надію, забивши, як кажуть, гол у роздягальню. Герой першого матчу проти Голландії Крон-Делі вдало зіграв на Бендтнера, який, стоячи перед порожніми воротами, не промахується.

Після перерви данці довго намацували гру, постійно очікуючи підступу від суперників. Коли ж чекати стало смерті подібно, вони організували серію атак, з яких зуміли витиснути необхідне: пристрілка Квіста (який удар з літа він завдав!) і хитрий удар Бендтнера в кут бажаного не принесли, а чергову подачу з флангу останній використовував просто на диво, головою відправивши м’яч у ближній кут.

Нічия, очевидно, влаштовувала данців. Вони раптово зменшили оберти, за що і були покарані. Коли, здавалося, Роналду занапастить черговий момент, м’яч відскочив до Варелі, який з’явився на полі лише кілька хвилин тому. Сильвестр вклав в удар, напевно, всю силу, дозволивши, тим самим, помітно підвищити шанси португальців на вихід до плей-офф і врятувати від нещадної критики Криштіану Роналду. За іншого результату той промах після виходу один на один йому, напевно, згадували б до наступного Євро.