Україна зазнала втрат у Лізі Європи

Київський «Арсенал» та донецький «Металург» завершили виступи в  Лізі Європи. Каноніри не змогли дотиснути словенську «Муру» відзначившись у воротах суперника лише двічі. Натомість «Металург», після виїзної нічиєї, у домашньому матчі поступився норвежському «Тромсе» з мінімальним рахунком.

«Арсенал» забивши у ворота суперника п’ять сухих голів, за сумою двох матчів, залишився за бортом єврокубків. Нагадаємо, що у першій зустрічі київській команді зарахували технічну поразку з рахунком 3:0 через вихід на поле Еріка Матуку, який не відсидів дискваліфікацію, що збереглася ще з часів виступів камерунця за бельгійський «Гент».

Виїзний матч «Арсенал» почав досить впевнено забивши гол вже на 2 хвилині, відзначився Кобахідзе. Каноніри тиснули на ворота «Мури», але пропустили гострий випад суперника і Симоненко змушений був зупинити нападника словенців ціною червоної картки. На 30 хвилині матчу «Арсенал» залишився у меншості.

У другому таймі атаки канонірів продовжувалися, але в завершальній стадії «Арсеналу» відверто не щастило. Зявившись на полі Володимир Гоменюк першим дотиком до м’яча завершив навісну передачу з флангу 0:2. На більше «Арсеналу» не вистачило,  тим більше, що  на 4 доданій хвилині матчу з поля за другу жовту картку було вилучено Шахова.

«Мура»   «Арсенал» 0:2 (перший матч 3:0)
Голи: Кобахідзе, 2, Гоменюк, 62

Натомість у донецького «Металурга» після першого матчу залишались непогані шанси на проходження норвежського «Тромсе». Нагадаємо, що поєдинок у Норвегії завершився з рахунком 1:1. Перший тайм металурги відверто провалили, зігравши погано, як у захисті так і у нападі. Наслідком цього став гол вже на 9 хвилині матчу у виконанні Прийовича. У другому таймі «Металург» додав у нападі створивши декілька небезпечних моментів, але не більше.

«Металург»  Д «Тромсе»  0:1 (перший матч – 1:1)
Гол: Прийович, 9