Прорив: «Динамо» за крок від групи Ліги чемпіонів

Віце-чемпіон України зробив вагомий внесок в загальний успіх уже в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. У Менхенгладбаху «Динамо» розбило місцеву «Боруссію» – 3:1, і за тиждень на власному полі має остаточно довести свою перевагу й знову, як у старі добрі часи, потрапити до основного турніру найсильніших команд континенту.

Для цього киянам можна навіть програти з рахунком 0:2. Хоча до цього, звичайно, доводити не слід. Адже суперник показав, що будь-яка помилка в захисті буде каратися. На щастя для киян, вони дозволили «Боруссії» відзначитися лише одного разу: стрімка контратака завершилася влучним ударом Рінга в ближній кут вже на початку зустрічі.

Пропущений гол наче привів гостей до тями. Поступово, але вони вирівняли становище, з’явилися й удари по воротах суперника. А успіх до «Динамо» прийшов, звідки його менше всього очікували. Після розіграшу кутового м’яч відскочив до Михалика, й капітан вліпив від душі метрів з 25-ти. Допоміг, щоправда, рикошет, проте яка різниця – головне, щоб м’ячі влітали.

Кияни вийшли вперед ще до перерви. Помилкою в центрі півзахисту скористався Гармаш. Він кинув у прорив Ярмоленка, той каскадом фінтів обіграв захисника й влучно пробив у ближній кут.

Після перерви гості побудували гру таким чином, що «Боруссії» довелося пробиратися до воріт Коваля через три лінії окопів. Попереду був лише Ідейє, котрий, зазначимо, топтав німців на будь-якій ділянці поля. За таких обставин у господарів шансів не було. А їхній суперник зумів забити ще одного разу. Це Велозу хитромудро виконав штрафний, після якого м’яч, зрикошетивши від ноги Де Йонга, влетів у сітку. Отже – переконлива перемога, і блискучі перспективи на осінь.