«Динамо» виходить до групового етапу Ліги чемпіонів

Київське «Динамо» поступилося «Боруссії» М у матчі відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 1:2. Проте за рахунок перемоги у Менхенгладбаху 3:1 підопічні Юрія Сьоміна потрапили до групового етапу Ліги чемпіонів.

Футболісти  «Боруссії» з перших хвилин захопили ініціативу і вже на другій хвилині матчу створили небезпечний момент біля воріт Коваля.«Динамо» побудувало свою гру на контратаках. Одиноким в атаці виглядав Браун Ідейє, якому явно не вистачало підтримки партнерів.

На початку другого тайму на поле вийшов Огнен Вукоєвич замінивши Мілоша Нінковича, після чого кияни ще глибше сіли в оборону. Тиск футболістів «Боруссії» збільшувався і на 70 хвилині Євген Хачеріді після подачі з правого флангу зрізав м’яч у власні ворота. Через вісім хвилин Аранго після навісу з кутового відзначився у воротах Коваля.Трохи розрядив ситуацію гол Брауна Ідейє, який реалізував вихід сам на сам з голкіпером «Боруссії».

Останні хвилини матчу були відверто кажучи валідольними. Динамо виходить до групового етапу Ліги чемпіонів, але гра київської команди залишає багато запитань.