Зінченко допомагає “Манчестер Сіті” громити “Челсі” (ВІДЕО)

Футболіст збірної України Олександр Зінченко провів чудовий поєдинок за “Манчестер Сіті” в 26-му турі чемпіонату Англії проти лондонського “Челсі” (6: 0).

22-річний півзахисник, почавши матч проти лондонського “Челсі” в стартовому складі, на 13-й хвилині віддав гольову передачу на Серхіо. 30-річний аргентинець ефектним ударом подвоїв перевагу “Сіті”.

На 19-й хвилині Зінченко допоміг забити третій гол, закинувши м’яч у штрафний майданчик, де після кількох рикошетів Агуеро оформив свій дубль.

На 80-й хвилині український футболіст віддав другу гольову передачу, асистував Рахіму Стерлінгу. 24-річний гравець збірної Англії забив шостий гол.

Для Олександра ця гра стала 13-й в футболці “городян”. У чемпіонаті Англії на його рахунку 3 зустрічі. Крім того, українець провів 3 матчі в Лізі чемпіонів, 5 в Кубку ліги і 1 в Кубку Англії. У всіх турнірах наш співвітчизник забив 1 гол і віддав 4 результативні передачі.

Джерело: Обозреватель

Author: Основна мова сайту