Сенсація в Манчестері: результати Ліги чемпіонів 12 лютого

“Манчестер Юнайтед” сенсаційно програв у домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ. Гості завдали команді Уле Гуннара Сульшера, яка вважалася фаворитом поєдинку, поразки 0:2.

Обидві команди видали приголомшливий матч на зустрічних курсах. Атакуючий футбол у виконанні суперників тішив уболівальників на “Олд Траффорд”. ПСЖ, незважаючи на відсутність лідерів команди Неймара і Едінсона Кавані, в нападі виглядав яскравіше і навіть зуміли відзначитися у воротах Де Хеа, але система відеодопомоги арбітрам, яку вперше використали в Лізі чемпіонів, зафіксувала офсайд.

Високий темп гри не витримали два лідери “Манчестер Юнайтед” – Марсіаль і Лінгард, яким в перерві знадобилася заміна.

На початку другого тайму ПСЖ вдалося вийти вперед. Після розіграшу стандарту захисник парижан Кімпембе, звільнившись від опіки Матіча, вразив ворота “червоних дияволів”.

Поки господарі приходили до тями, французькій команді вдалося подвоїти свою перевагу. Мбаппе отримав передачу від Ді Марії в штрафний “Манчестер Юнайтед” і з близької дистанції вразив ворота суперника.

До і без того поганого настрою господарів зустрічі додалося ще й видалення лідера команди Поля Погба, який побачив перед собою другу жовту за розмови. У підсумку “червоним дияволам” так і не вдалося відквитати хоча б один м’яч.

“Манчестер Юнайтед” Англія – ПСЖ Франція 0:2
Голи: 0:1 – 53 Кімпембе, 0:2 – 60 Мбаппе.
“Манчестер Юнайтед” – Де Хеа, Байї, Шоу, Янг, Ліндельоф, Лінгард (Санчес, 45), Матіч, Погба, Еррера, Марс’яль (Мата, 46), Решфорд (Лукаку, 84).
ПСЖ – Буффон, Керер, Тіаго Сілва, Кімпембе, Маркіньос, Дракслер, Верратті (Паредес, 75), Дані Алвес, Ді Марія (Дагба, 81), Бернат, Мбаппе.
Попередження: Кімпембе (11), Дракслер (19), Погба (26), Янг (30), Бернат (34), Ліндельоф (50), Дані Алвес (62), Еррера (87), Шоу (90).
Вилучення: Погба (89).

У паралельному поєдинку “Рома” на рідному стадіоні обіграла “Порту”. Італійці перемогли суперника з рахунком 2:1.

Команди з перших хвилин діяли дуже акуратно і за весь перший тайм на двох завдали по воротах всього чотири удари. Правда, воротареві “Порту” Ікерові Касільясу кілька разів доводилося вступати в гру і виручати свою команду. Незважаючи на статус господаря зустрічі, римлянам не вдалося перебрати гру під свій контроль.

Після перерви команди заграли активніше і це відразу позначилося на рахунку. Першими вперед вийшли господарі. В середині другого тайму Дзаньоло після передачі Джеко відправив м’яч у лівий кут воріт.

Через трохи більше п’яти хвилин італійському півзахиснику вдалося оформити дубль. М’яч після відскоку знайшов Дзаньоло, якому залишалося тільки переправити снаряд у ворота Касільяса.

“Порту” вдалося відквитати один м’яч. Приголомшливий більярдний удар у виконанні Адріана подарував гостям шанс на вихід в 1/4 фіналу.

У кінцівці зустрічі у “Роми” була відмінна можливість відірватися від суперника, однак на цей раз воротар португальців зробив неймовірний сейв і врятував свою команду від третього пропущеного м’яча.

“Рома” Італія – “Порту” Португалія 2:1 (0:0, 2:1)
Голи: 1:0 – 70 Дзаньоло, 2:0 – 76 Дзаньоло, 2:1 – 79 Адріан.
“Рома” – Міранте, Манолас, Коларов, Флоренці, Фасіо, Крістанте, де Россі, Дзаньоло (Сантон, 87), Пеллегріні (Нзонзі, 83), Ель-Шаараві (Клюйверт, 90), Джеко.
“Порту” – Касільяс, Феліпе, Теллес, Едер Мілітао, Пепе, Отава (Ернані, 84), Данилу Перейра, Фернандо (Андре Перейра, 76), Еррера, Браімі (Адріан, 68), Соарес.
Попередження: Еррера (74), Ель-Шаараві (88).

Джерело: Обозреватель