“Динамо” врятувалося на останніх хвилинах у Лізі Європи (ВІДЕО)

Київське “Динамо” зіграло внічию в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з грецьким “Олімпіакосом”. Поєдинок у Піреї на стадіоні “Караїскакіс” завершився з рахунком 2:2.

Перші 15 хвилин гру впевнено контролювали господарі. Греки раз по раз накочували лівим флангом атаки на ворота Бойка, але кияни спокійно і діловито захищалися, намагаючись за будь-якої можливості втекти в контратаку.

Деяка неузгодженість центральних захисників призвела до того, що вже на 9-й хвилині “Олімпіакос” легко реалізував перший гольовий момент. Після довгого закидання в штрафну Фортуніс виграв боротьбу у Миколенка, зробив знижку на Хассана, який обдурив Бурду і забив м’яч у дальній верхній кут.

Після забитого гола греки трохи заспокоїлися, відійшовши великими силами на захист, але на 18-й хвилині гості ледь не привезли з нічого другий гол. Кендзера віддав пас назад у штрафну, Бурда і Бойко не розібралися, хто повинен грати, Фортуніс перехопив круглого і не влучив у порожні ворота.

“Динамо” помітно поступалося в активності, віддавши ініціативу грецьким гравцям. Денису Бойку доводилося постійно включатися в роботу.

На 29-й хвилині, київські футболісти змогли організувати першу небезпечну контратаку, яка завершилася голом. Циганков підключив до атаки набігаючого Кендзьору. Поляк, ледве встигнувши, примудрився в підкаті зробити передачу на 11-метрову позначку, де Буяльський у дотик розстріляв ворота.

Другий гол помітно пожвавив гру. Обидві команди більше часу приділяли атакам, практично не катаючи м’яч в обороні. Кияни більше володіли м’ячем, і намагалися гасити темп гри через контроль, але “Олімпіакос” відмінно діяв на контратаках.

Кінцівка тайму залишилася за господарями завдяки шедевру від Жиля Діаша. Удар 22-річного португальця з льоту прямо в кут метрів із 30, виявився для Бойка таким, що не береться.

Початок другого тайму виявився за киянами. Незважаючи на невелику перевагу греків, “Динамо” кількома атаками змусив похвилюватися наставника господарів. Київські футболісти більше хотіли забити, самовіддано вiдпрацьовуючи в нападі.

Зоряний новачок киян Фран Сіль виглядав дуже блякло, на 60-й хвилині зробивши перші корисні дії, поборовшись у чужій штрафній. За весь матч іспанець не виграв у суперника жодного забігання.

На 69-й хвилині лише феноменальна реакція Жозе Са дозволила йому відбити забійний удар Циганкова з 5 метрів. Після перерви греки не завдали жодного пострілу по рамці гостей.

На 90-й хвилині українці все-таки вирвали нічию. Циганков головою класно скинув Вербичу під удар, і Беньямін від газону влучив у дальній кут.

Рахунок 2:2 зберігає для віце-чемпіонів України прекрасні шанси на прохід в 1/8 фіналу. Гра у відповідь відбудеться через тиждень, 22 лютого, в Києві.

Олімпіакос Греція – Динамо Україна 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 0 – 9 Хассан, 1:1 – 27 Буяльський, 2:1 – 40 Жив Діаш, 2:2 – 89 Вербич.

Олімпіакос – Жозе Са, Сіссе, Цімікас, Мерья, Вукович, Фортуніс (Натхо, 69), Камара, Поденсе (Хрістодулопулос, 81), Гільєрме, Жив Діаш (Масурас, 86), Хассан.

Динамо – Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Буяльський, Шапаренко (Гармаш, 82), Вербич, Шепелев, Циганков, Фран Сіль (Русин, 82).

Попередження: Камара (32), Поденсе (58), Вербич (74), Кендзьора (90).

Джерело: Обозреватель