“Шахтар” здійснив подвиг у Лізі Європи

Чемпіон України донецький “Шахтар” у першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи вдесятьох зміг вирвати нічию у німецького “Айнтрахта”. Матч у Харкові на ОСК “Металіст” завершився з рахунком 2:2.

Поєдинок розпочався феєрично. Господарі вже на 7-й хвилині пропустили швидкий гол. Після навісу Роде зі “стандарту” Хінтереггер перевисiв на дальній штанзі Ісмаїлії і пробив у Пятова. Андрій встиг зреагувати, але разом із м’ячем закотився у ворота.

Фансектор гостей радів недовго. Через хвилину Ндіка штовхнув Мораеса в своїй штрафній і головний арбітр Ентоні Тейлор без коливань поставив пенальті. Удар з 11-метрового реалізував Марлос.

А через хвилину “гірники” залишилися в меншості. Степаненко зіграв грубо проти Роде й отримав другу жовту картку, яка автоматично стала червоною.

Після цього на поле пішов відкритий футбол. “Шахтар” побудував свою гру на контратаках, а німці намагалися всіма силами реалізувати більшість, раз по раз організовуючи гострі випади.

Незважаючи на мінус одного гравця, донеччани виглядали на рівних, намагаючись більшу частину часу проводити в атаці, впевнено тримаючи м’яч.

Гості прагнули проводити атаки через фланг да Кошти, де щосили в захисті працював Ісмаїлі.

Підопічні Паулу Фонсеки намагались не програвати боротьбу в центральному колі, але почала позначатися відсутність Степаненка. “Айнтрахт” без проблем конструював свої атаки, використовуючи середину поля.

Гравці з Франкфурта поступово зміцнювали територіальну перевагу, атакуючи гірників по всьому фронту, але так і не доводячи справу до небезпечних моментів.

Другий тайм почався так само, як i перший. На 50-й хвилині після подачі Йовіча з правого флангу Марлос упустив Костича, який абсолютно легко і без опору, в дотик відправив м’яч у ворота Пятова.

Ісмаїлі на 64-й хвилині змарнував фантастичний момент зрівняти рахунок. Бразилець немов у слаломі обійшов трьох захисників і потужно пробив під воротарем. Кевін Трапп виявився на висоті, парирувавши постріл.

Але вже через кілька хвилин донецьким футболістам цей подвиг вдався. Мораес проникаючою передачею вивів Тайсона один на один з голкіпером, і капітан “Шахтаря” чудовим обведенням поклав м’яч під штангу.

Чемпіони України в кінцівці другого тайму виглядали дуже гідно і мали непогані шанси навiть вирвати перемогу, але рахунок на табло не змінився – 2:2.

Гра у відповідь пройде в Німеччині через тиждень 21 лютого.

Шахтар Україна – Айнтрахт Ф Німеччина 2: 2

Голи: 0: 1 – 7 Хінтереггер, 1: 1 – 9, пенальті Марлос, 1: 2 – 50 Костич, 2: 2 – 67 Тайсон.

Шахтар – Пятов, Кривцов, Бутко, Хочолава, Ісмаїлі, Коваленко (Малишев, 81), Алан Патрік, Марлос (Соломон, 69), Тайсон, Степаненко, Мораес (Болбат, 90).

Айнтрахт Ф – Трапп, Ндіка, Хінтереггер, да Кошта, Хасебе, Фернандес (де Гузман, 82), Гачіновіч Костич, Роде (Віллемс, 46), Ребич, Йович.

Попередження: Степаненко (6), Фернандес (19), Кривцов (76), Гачіновіч (84).

Вилучення: Степаненко (11)

Джерело: Обозреватель

Author: Основна мова сайту