“Барселона” розгромила “Реал” і вийшла у фінал (ВІДЕО)

Каталонська “Барселона” в матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії на виїзді обіграла мадридський “Реал”. Поєдинок на “Сантьяго Бернабеу” завершився з рахунком 0:3.

Приголомшливий матч видали команди, які з перших хвилин були заряджені на успіх. Нічия 1:1 у першому поєдинку на “Камп Ноу” залишала обом суперникам шанси на вихід до фіналу Кубка Іспанії. “Барселона” і “Реал” включилися в боротьбу, зриваючи небезпечні атаки один одного, проте ударів по воротах у першому таймі було зовсім небагато.

Незважаючи на те, що ігровою ініціативою з мінімальною перевагою володіли гості, небезпечні моменти біля воріт суперника створював саме “Реал”. У мадридської команди було кілька чудових моментів, щоб повести в рахунку в першому таймі, проте неймовірна гра воротаря каталонців Марка-Андре Тер-Стегена не дозволила королівському клубу розписатися в його воротах.

У дебюті другого тайму каталонці відкрили рахунок. Усман Дембеле позбувся на фланзі опіки і віддав відмінну передачу в штрафну на Луїса Суареса, який зльоту точно пробив по воротах суперника.

“Реал” тут же помчав у напад, щоб перевести гру в овертайм, однак замість цього пропустив другий м’яч. Дембеле прострілив у штрафну на Суареса, проте захисник “Реала” випередив уругвайського форварда, зрізавши м’яч у свої ворота.

Другий пропущений гол надломив столичну команду. “Реал” “поплив”, а “Барселона” продовжувала куражитися. У Каземіро здали нерви і він ударив по ногах суперника у власному штрафному майданчику. Арбітр зустрічі вказав на 11-метрову позначку, а Суарес із пенальті оформив дубль – 0:3.

“Реал” Мадрид – “Барселона” 0:3
Голи: 0:1 – 50 Суарес, 0:2 – 69, автогол Варан, 0:3 – 73, пенальті Суарес.
“Реал” Мадрид – Навас, Варан, Регілон, Карвахаль, Рамос, Модріч, Каземіро (Вальверде, 75), Васкес (Бейл, 68), Кроос, Вінісіус Жуніор (Асенсіо, 81), Бензема.
“Барселона” – тер Стеген, Лангле, Піке, Альба, Серджі Роберто, Ракітіч, Бускетс, Дембеле (Коутіньйо, 75), Нельсон Семеду, Мессі, Суарес (Відаль, 78).
Попередження: Васкес (58), Бускетс (65), Каземіро (72), Нельсон Семеду (81).

Джерело: Обозреватель