Футболісти “Сатурна” покинули поле у фіналі Кубка

Футбол_1

Футбол_1Футболісти російського клубу “Сатурн” покинули поле під час фінального поєдинку Кубка нації проти “Зоркого”. Гравці не погодилися з рішенням головного арбітра зустрічі.

У кінцівці першого тайму рефері поєдинку призначив пенальті у ворота “Сатурна”. Після того, як голкіпер команди відбив удар, суддя вгледів в епізоді порушення правил з боку воротаря. Йому показали жовту, а футболістові “Зоркого” дозволили повторно виконати 11-метровий удар. В знак протесту футболісти “Сатурна” покинули поля, однак після наради представників команди повернулися на поле, повідомляє офіційний сайт клубу.

Поєдинок завершився з рахунком 1:3 на користь “Зоркий”. При цьому арбітр в другому таймі призначив ще один пенальті в ворота “Сатурна”.