Повернення Мессі: Венесуела шокувала збірну Аргентини (ВІДЕО)

Збірна Аргентини програла Венесуелі 1:3 у товариському матчі, який відбувся в Мадриді. Вперше після чемпіонату світу-2018 в склад головної аргентинської команди повернувся капітан і лідер Ліонель Мессі.

Венесуела шокувала суперника на шостій хвилині зустрічі. Рондон отримав відмінну передачу на хід, втік від захисника, і другим дотиком переграв воротаря аргентинців.

До перерви Венесуела збільшила свою перевагу. Мурільо неймовірним дальнім ударом забив “гол в роздягальню”.

У другій половині зустрічі Аргентина зуміла відквитати один м’яч. “Біло-блакитні” розігнали неймовірну контратаку, Лаутаро Мартінез вийшов на побачення з воротарем і з кількох метрів вразив його володіння.

Але зачепитися за нічию аргентинцям не вдалося. Вийшовши на заміну, Джозеф Мартінес вже через три хвилини заробив пенальті, який сам же і реалізував.

Аргентина – Венесуела 1:3 (0:2, 1:1)
Голи:
0:1 – 6 Рондон, 0:2 – 44 Мурільо, 1:2 – 59 Мартінес, 1:3 – 75, пенальті Мартінес.
Аргентина – Армані, Монтіель, Мартінес (Бланко, 46), Меркадо (Каннеманн, 46), Тальяфіко, Паредес, Ло Чельсо (Перейра, 78), Мартінес (Суарес, 46), Фойт, Мессі, Мартінес (Бенедетто, 70).
Венесуела – Фаріньес, Росалес, Осоріо, Вільянуева, Ернандес, Еррера (Сотельдо, 64), Морено, Мурільо (Уртадо, 89), Рінкон, Мачис (Аньор, 79), Рондон (Мартінес, 72).
Попередження: Вільянуева (33), Фойт (44), Ернандес (47), Ло Чельсо (54), Рондон (56), Осоріо (63), Рінкон (82), Аньор (87).

Джерело: Обозреватель