Зінченко встановив унікальне досягнення в “Манчестер Сіті”

Український легіонер “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко став автором унікального досягнення в чемпіонаті Англії.

Захисник збірної України цьогорік у Премєр-лізі 13 разів виходив у стартовому складі команди Пепа Гвардіола і у всіх цих матчах “городяни” святкували перемоги. Примітно, що в цих іграх “Сіті” пропустив усього три голи.

Напередодні українець провів всі 90 хвилин у дербі з “Манчестер Юнайтед”, яке завершилося на користь “Сіті” – 2:0.

Всього ж у нинішньому сезоні Зінченко провів 25 матчів за свій клуб. 23 з них він починав із перших хвилин. На рахунку Олександра, якого іспанський наставник “блакитних” використовує на позиції лівого захисника, один забитий м’яч і п’ять результативних передач.

Джерело: Обозреватель