Друга ліга. Тернопільська Нива і Миколаїв-2 вирвали перемогу на останніх секундах

Відбулися заключні поєдинки 8-го туру у групах А і Б Другої ліги.

Вторая лига. Тернопольская Нива и Николаев-2 вырвали победы на последних секундах

Група А

Тернопіль

До безгольовою нічиєю йшло справа в Тернополі, однак у компенсований арбітром час господарі провели результативну атаку після вкидання ауту. Кохман «на другому поверсі» поборовся з захисником, і після скидання м’яча Кисленко, який вийшов на заміну, також головою вразив ціль – 1:0.

Вигравши, Нива зміцнило лідерство, а Чайка після поразки залишилася дев’ятою.

Man of the Match: Сергій Кисленко (Нива)

В який раз виправдав звання «джокера», з’явившись у грі в ході другого тайму і вирішивши результат зустрічі. Завдяки здатності шикарно вливатися в такі напружені поєдинки, Кисленко і очолює гонку бомбардирів!

Нива Тернопіль — Чайка 1:0
Гол: Кисленко, 90+2

Група Б

Миколаїв

Точно також як і в Тернополі, «нулі на табло в Миколаєві зберігалися до останніх секунд. Але, вже у компенсований арбітром час Запорощенко, після подачі з правого флангу і скидання завдав удар з меж штрафного майданчика м’яч влучив у руку комусь з гравців Енергії – пенальті. Двірник зреагував на удар Зарічнюка з «точки», але сам же Євген і добив м’яч у сітку – 1:0. Резервісти МФК Миколаїв перервала 4-матчеву безвиграшну серію, а Енергія зазнає другої поспіль поразки і не може забити вже в третьому поєдинку поспіль.

Перемога залишила Миколаїв-2 на шостому рядку, але відставання від Енергії і Альянсу тепер всього два очки.

Man of the Match: Євген Зарічнюк (МФК Миколаїв-2)

Не побоявся взяти на себе відповідальність, адже один удар вирішував ціле протистояння. І, незважаючи на невдалу спробу, зумів реабілітуватися, принісши своїй команді важливу перемогу.

МФК Миколаїв-2 — Енергія 1:0

Гол: Зарічнюк, 90+2

На 90+2 хвилині Зарічнюк (МФК Миколаїв-2) не реалізував пенальті (Двірник)