Леганес вимагає переграти матч з Леванте з 44-ї хвилини з-за помилки в протоколі VAR

Клуб стверджує про неправомірність дій бригади арбітрів.

Леганес требует переиграть матч с Леванте с 44-й минуты из-за ошибки в протоколе VAR

Леганес виступив з офіційною заявою, в якій вимагає переграти матч з Леванте (1:2), починаючи з 44-ї хвилини, з-за помилки, допущеної бригадою арбітрів.

У кінцівці першого тайму головний арбітр зустрічі Хосе Мунуэра Монтеро призначив пенальті у ворота Леганеса, який реалізував Рохер. Однак Леганес на своєму офіційному сайті повідомляє про відсутність зв’язку між бригадою арбітрів і кімнатою VAR, з-за чого Хосе Мунуэра Монтеро не зміг переглянути повтор цього епізоду.

Клуб звернувся в апеляційний комітет Королівської федерації футболу Іспанії, якій надасть попередні сприятливі рішення як ФІФА, так і УЄФА, у яких з-за довільних технічних помилок діючих правил гри гра була повторена.

У своїй заяві Леганес підкреслив, що клуб «є і завжди буде вірним захисником правил гри та змагань і хоче прояснити, що ні в якому разі не сумнівається і не демонструє можливе існування дії, що суперечить чесності у змаганні, будь-якого з членів арбітражної команди сторони».

Після восьмого туру Ла Ліги Леганес знаходиться на останньому місці турнірної таблиці і залишається єдиною командою, яка ще не перемагала в нинішньому сезоні. Леванте завдяки цій перемозі займає 10-е місце, маючи в своєму активі 11 очок.

В наступному турі Леганес відправиться в гості до “Хетафе”, а Леванте — до Севільї.