Красивий гол екс-форварда Львова Бруно приніс Віторії Гімарайнш нічию з Арсеналом (відео)

Той момент, коли школа УПЛ рулить.

Красивый гол экс-форварда Львова Бруно принес Витории Гимарайнш ничью с Арсеналом (видео)

Колишній нападник ПФК Львів Бруно Дуарте став героєм португальської Віторії Гімарайнш в матчі Ліги Європи проти лондонського Арсеналу. Бруно приніс нічию Віторії красивим ударом в падінні (1:1) в компенсований до другого тайму час.

У рамках групи F Ліги Європи лондонський Арсенал був близький до четвертої перемоги поспіль, але втратив три очки на останніх хвилинах гри з португальською Виторией. Каноніри вийшли вперед на 80-й хвилині гри після точного удару Мустафі і були близькі до тріумфу, але португальці зрівняли рахунок вже в компенсований час зусиллями Бруно Дуарте.

Зазначимо, що екс-гравець ПФК Львів Бруно забив Арсеналу і в першій грі в Лондоні, тоді Арсенал виграв з рахунком 3:2.

Після нічиєї Арсенал має в своєму активі десять очок і впевнено лідирує, а Віторія Гімарайнш заробила перше очко в рамках групи F, перебуваючи на останньому місці.